YouTube Kids'e Reklamsız Oynatma ve Arkaplan Müziği Desteği Geldi

YouTube Kids'e Reklamsız Oynatma ve Arkaplan Müziği Desteği Geldi

Hatırlarsanız Google, dünya genelinde popüler video paylaşım sitesi YouTube’un çocuklara özel olan bir versiyonunu geliştirmiş ve YouTube Kids ortaya çıkmıştı. Sadece çocuklara özel içeriklerin yayınlandığı YouTube Kids, günümüz meraklı çocukları için hazırlanmış en güvenli video izleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Şimdi de bu uygulama kullanışlı yeni özellikler kazandı.

YouTube'un bir süre önce hayata geçirdiği ücretli üyelik sistemini içerisinde barındıran YouTube Red, başta reklamsız video izleme gibi daha pek çok yararlı özelliği beraberinde getiriyordu. Şimdi ise reklamsız video izleme özelliği YouTube Kids'e gelmiş oldu. Çocukların video izlerken daha rahat olmasını sağlayacak olan bu uygulama, aynı zamanda diğer uygulamaları kullanırken arkaplanda müzik çalma desteği de aldı. 

Bu özelliklerden yalnızca YouTube Red abonelerinin faydalanacağını söyleyelim. Çocukların devasa YouTube kütüphanesinden reklamsız ve daha güvenli bir şekilde yararlanmasını aylık 9.9 dolar ödeyerek sağlayabilirsiniz. Şimdilik Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Yeni Zelanda'da kullanılabilir olan YouTube Kid'in bu özelliklerini 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Umarız kısa zamanda tüm dünyaya yayılır. 

YouTube Kids Uygulamasına İçki, Uyuşturucu ve Şiddet Tepkisi

Akıllı Telefonunuz Sadece YouTube Videolarıyla HacklenebilirYORUMLAR