YouTube Music Android ve iOS İçin Yayınlandı

YouTube Music Android ve iOS İçin Yayınlandı

Google, çevrimiçi video izleme platformu YouTube’un sınırlamaları kaldıran ücretli sürümü Red’i bu ayın başında Amerika’daki kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Aradan fazla geçmedi ki YouTube Music uygulaması yayınlandı. Geniş müzik arşivini kullanıcılara ücretsiz olarak sunan YouTube Music, hem Android hem de iOS platformunda indirillmeye sunuldu.

Müzik dinlemeyi seven kullanıcıların Spotify, Apple Music, Deezer’a alternatif kullanabilecekleri zengin içerikli bir müzik uygulaması olarak karşımıza çıkan YouTube Music, hem iOS hem de Android tarafında ücretsiz olarak Amerika’daki kullanıcıların beğenisine sunuldu. Ülkemizde henüz aktif olmasa da Türkçe dil desteğiyle çok yakın zamanda geleceğini düşündüğümüz YouTube Music’de en son çıkan full albümleri, son video klipleri, günlük yenilenen hit listeleri, popüler parçaların coverlarını, canlı kayıtları, konserden kısa görüntüleri bulabildiğiniz gibi dinlediğiniz parçalara göre hazırlanan önerilere de ulaşabiliyorsunuz.

YouTube Red üyesi iseniz reklamsız dinleme, seçtiğiniz müzikleri çevrimdışı dinleme, başka uygulama açıkken müziğinizi dinleme, videonun yüklenmesini beklemeden sadece sesini dinleme gibi ayrıcalıklar sağlanıyor. Bunun için Google’a her ay 9.99 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Google hesabınıza giriş yaparak ücretsiz müziğin keyfini çıkarabileceğiniz YouTube Music’i aşağıdaki bağlantılardan güvenli şekilde indirebilir ve ülke değişimi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz:

Reklamsız Ama Ücretli Olan YouTube Red 28 Ekim'de Geliyor!

YORUMLAR