YouTube Music Key'in Üyelik Ücretleri Belli Oldu

YouTube Music Key'in Üyelik Ücretleri Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde yeni müzik servisi Music Key'i tanıtan YouTube, bu servisin üyelik ücretlerini de açıkladı. Music Key aboneliği almayı düşünüyorsanız, işte fiyatlar.

Dünya'da en çok ziyaret edilen video sitesi YouTube'da en çok izlenen videolar genellikle müzik videolarından oluşuyor. Hatta milyarlarca dinlenen şarkılar da bulunurken, YouTube'dan müzik dinleme servisi atağı gelmişti. Kullanıcılara daha profesyonel anlamda müzik dinleme deneyimi sunmayı hedefleyen YouTube, Music Key'in fiyatlarını da açıklığa kavuşturdu.

Şu an sadece Amerika ve 6 Avrupa ülkesinde beta olarak kullanımda olan servis, 6 ay boyunca beta sürecine devam edecek. Beta sürümün tamamlanmasının ardından YouTube'un engellenmediği tüm ülkelerde kullanılacak olan servisin aylık ücreti 7.99 Dolar olacak. Ülkemizdeki fiyatlandırılması bilinmeyen Music Key'in, Deezer ve Spotify gibi popüler servislerde olduğu gibi 9.99 TL gibi bir ücretle sunulacağını tahmin ediyorum. Alternatif bir müzik dinleme servisi olan Music Key, Mayıs 2015 itibariyle kulanıma sunulacak. Aylık abonelik alan kullanıcılar Music Key'i reklamsız olarak kullanma, çevrimdışı oynatma ve arka planda dinleme gibi özelliklerle birlikte kullanabilecekler.

YouTube MusicKey'i denemek isteyen kullanıcılar ise bu sayfadan Music Key'e ulaşabilirler.

YouTube Yeni Ücretli Müzik Servisi Music Key'i Tanıttı

YORUMLAR