YouTube Music Uygulamasına Çevrimdışı Mod Geldi

YouTube Music Uygulamasına Çevrimdışı Mod Geldi

Dünyanın en popüler video platformu olan YouTube, müzik severlerin de olmazsa olmazı haline geldi. YouTube şimdi de veri tüketmeksizin kullanıcıların çevrimdışı olarak müzik dinlemesine olanak tanıyacak bir hizmet geliştirdi.

Aslına bakarsanız YouTube bir süredir çevrimdışı müzik dinleme özelliğini zaten kullanıcılara sunuyordu. Ancak yalnızca YouTube Red kullanıcıları bu hizmetten faydalanabiliyordu ki o da sadece karışık çalma modunda kullanılıyordu. Yani Red kullanıcıları müziklerini kendileri seçmiyordu. Seçilen müzikler kullanıcıların geçmişte dinlediği müziklerden otomatik olarak oluşturuluyordu.

YouTube çevrimdışı müzik hizmetinde kapsamlı geliştirmelere yaparak kullanıcıların yüzünü güldürecek bir hizmet sunmaya başladı. YouTube’da artık kullanıcılar istedikleri videoyu ister müzik olarak ister videoyla beraber kaydedebilecek ve liste oluşturabilecek. Kaydedilen videolar ya da müzikler de internet bağlantısı olmayan durumlarda çevrimdışı olarak çalınabilir.

YouTube’da daha sonra çevrimdışı çalmak üzere videoları kaydetmek için ilgili videonun hemen yanındaki Menü ikonundan Çevrimdışı Kaydet seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Daha sonra açılan pencerede videoyu ister ses olarak ister SD video olarak isterseniz de HD video olarak kaydedebilirsiniz. Oluşturduğunuz çalma listelerini çevrimdışı çalmak için de profil fotoğrafınıza tıkladıktan sonra Çevrimdışı seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Youtube Videolarını Artık Whatsapp'tan Çıkmadan İzleyebileceksiniz

PlayStation YouTube Kanalında Photoshop Kurnazlığı

YORUMLAR