Youtube Rewind 2014 Yayınlandı

Dünya'nın en büyük video platformu YouTube üzerinde her yıl düzenlenen Rewind etkinliğinin videosu yayınlanarak 2014 yılına ait en popüler videolar açıklandı. Ayrıca etkinlik için hazırlanan YouTube Rewind 2014 videosunda 100 popüler YouTuber rol aldı.

Bildiğiniz üzere artık tüm video kliplerimizi, dizi fragmanlarını, komik sahneleri ve olayları, dizilerin kritik sahnelerini vb. kısacası herşeyi YouTube'dan izler hatta dinler olduk. Dinleyeceğimiz şarkıları bile youTube'dan açarak kliplerine bakmadan bir Mp3 player gibi kullanıyoruz YouTube'u. Hal böyle olunca bir yıl içerisinde hem çok fazla video izlemiş oluyoruz hem de bu videoların milyonlarca hatta milyarlarca kere izlenmesini sağlıyoruz.

Google, YouTube izlenme sayılarını, paylaşımlarını, yorumlarını ve beğenilerini baz alarak her yılın en trend videolarını seçmeye devam ediyor. 2014 yılının en popüler ve trend videolarının açıklandığı YouTube Rewind 2014'de yayınlandı. Etkinliğe özel çekilen video ise izlenmeye değer. Ben izlerken müthiş keyif aldım ve yıl içerisinde izlediğim videolara kısa kısa dönüşler yaparak hepsini anımsadım. YouTube Rewind videosunu aşağıdan izleyebilir ve hem Dünya genelinde hem de Türkiye'de seçilen en popüler video ve şarkı klipleri listelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde en trend videolar listesi:

Dünya genelinde en trend müzik klipleri listesi:

Türkiye'nin en trend videoları:

Türkiye'nin en trend müzik klipleri:

İşte gördüğünüz gibi YouTube Rewind 2014 listeleri yukarıdaki gibi. Siz de ister Dünya genelindeki listeden isterseniz Türkiye listesinden ne sevdiğiniz popüler video ve müzik kliplerini bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. YouTube'un Rewind etkinliğine özel hazırlamış olduğu kanala gitmek için tıklayınız.

Gangnam Style Youtube'un Kodlarını Bozdu

YORUMLAR