Youtube ve Halfbrick Studios Fruit Ninja'nın Animasyon Serisini Duyurdu

Youtube ve Halfbrick Studios Fruit Ninja'nın Animasyon Serisini Duyurdu

Youtube ve Halfbrick Studios mobil platformların efsanevi oyunu Fruit Ninja'nın yeni animasyon serisini duyurdu. Geliştirici şirket popüler oyunun iyiden iyiye kült olmasını kafasına koymuş olacak ki duyurduğu animasyon serisiyle rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi amaçlıyor. 

Fruit Ninja, usta bir ninja savaşçısı rolünü üstlendiğimiz ve pek çok akıllı telefon veya tabletin içerisinde gelen popüler bir oyun. Parmağımızı keskin bir kılıç gibi kullanarak ekranın farklı noktalarından çıkan meyveleri kestiğimiz oyunda amacımız, olabildiğince fazla sayıda meyve keserek en yüksek puanı elde etmek. Animasyon serisiyle gündeme gelen oyunla ilgili önemli ayrıntılar gelmeye başladı. Daha önce animasyon filmi tarzında bir girişimi Rovio'nun popüler Angry Birds oyunundan hatırlıyoruz. Halfbrick Studios biraz geriden gelse de kararlı adımlar atacakmış gibi görünüyor. 

Youtube ile işbirliği yapan Avustralyalı şirket animasyon serisiyle ilgili yaptığı açıklamayla pek çok merak edilen soruyu aydınlatmış oldu. Çocuk odaklı bir Fruit Ninja serisiyle karşı karşıya olacağız. Her biri 11 dakikadan oluşan 13 bölüm izleyeceğiz. 6-10 yaş arasına hitap edecek animasyon serisi, özel bir Youtube Kids uygulamasıyla birlikte Fruit Ninja oyunlarını da kapsayacak ve Android başta olmak üzere pek çok platformdan ulaşılabilecek. 

Henüz seri için bir takvim verilmese de Fruit Ninja'nın resmi Youtube kanalından animasyon serisinin bir fragmanı yayınlandı. Umuyoruz beklentilerimizin çok üzerinde bir yapım olur. Lafı fazla uzatmadan sizi fragmanla başbaşa bırakalım:

Sosyal Medya Kullanıcıları “Kendi Wikipedia Sayfanı Oluştur” Tuzağına Düşüyor

Bilgi Üniversitesi'nde Türkiye'nin İlk Oyun Tasarım Bölümü Açıldı

YORUMLAR