Youtube Videoları Artık Farklı Sahne Açılarından İzlenebilecek!

Youtube Videoları Artık Farklı Sahne Açılarından İzlenebilecek!

Dünyanın en çok kullanılan video servisi Youtube, yepyeni bir özelliğini hayata geçirdi. Bugün itibariyle aktif olan özellik sayesinde, bir video seyrederken, varsa farklı açılara geçmek mümkün olacak. Özellikle konser ve TV şovları için çok daha iyi bir deneyim kullanıcıları bekliyor.
Youtube Music Night etkinliğinden bir video'da boy gösteren özellik, Youtube üzerinde yalnızca tek bir videoda bulunmakta. Bu özelliği kullanmak isteyenler için, Youtube interaktif deneyim başlığı altında kayıt olmayı zorunlu tutan servis, başkangıçta herkese bu yeniliği sunmayacak. Farklı açılarda oynatma özelliğinin aktif olduğu müzik videosunda, aynı sahne dört farklı açıdan çekilmiş ve hiçbir ses ve görüntü kayması olmadan oynatılmakta. Açı değiştirmek için, sağ tarafa yerleştirilen açı kutularına tıklamamız yeterli oluyor.

Youtube'un yaptığı bu yenilik oyun kaydından tutun, kısa filmlere, spor özetlerine kadar birçok farklı içerik türünde kullanılabilir. Büyük ses getirecek olan yenilik sayesinde, çok daha yaratıcı ve etkileyici içerikler oluşturulup, başta Youtube içerik ortakları olmak üzere çok kaliteli içerikler üretilecektir.

YORUMLAR