YouTube'da Artık Herkes Karanlık Tarafa Geçebilir

YouTube'da Artık Herkes Karanlık Tarafa Geçebilir

Google, sonunda herkesin heyecanla gerçekleşmesini beklediği YouTube "karanlık mod" özelliğini video paylaşım sitesinin arayüzüne getiriyor. YouTube'da yenilikler bu kadar da değil.

YouTube resmi bloğunda yayınlanan habere göre, popüler video paylaşım sitesi YouTube, tam bir yıl boyunca test yaptıktan sonra yeni materyal tasarımın üzerinde "karanlık mod" tasarımıyla güncellenecek. YouTube, siteyi yeniden tasarlayarak masaüstü deneyimini artırmayı ve videoları daha iyi vurgulamayı hedefliyor. Bu sebepten dolayı, mobil platformlarında kullanılan YouTube sürümüne benzer bir deneyimi PC'lere de getiriyor. Daha önceleri YouTube masaüstü deneyimlerinizde sıkıntılar yaşadıysanız, artık bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Yeni YouTube tasarımı!

YouTube, "Materyal Tasarıma" geçtiğinden bu yana "şık, sezgisel, keyifli" bir kullanıcı deneyimi hedefliyordu. Yeni gelecek olan tasarım paketi, bu ilkelerin yine dışına çıkmıyor. Google, YouTube masaüstü deneyimini temiz, taze ve zahmetsiz hale getirmek için üç önemli konudan taviz vermiyor: basitlik, tutarlılık ve güzellik. Yeni tasarım, sonsuza kadar kaydırma özelliğine de sahip. Ayrıca beklenen tiyatro modunu kullandığınızda "karanlık modun" ne kadar etkileyici olabileceğini de tecrübe edebiliyoruz.

Hemen https://www.youtube.com/new adresini takip ederek yenilikleri görebilirsiniz.

Zeki Kullanıcılar İçin YouTube

YouTube, Mobil Canlı Yayın Protokolünü Değiştirdi

YouTube'da Reklam Barındırmak İçin 10 Bin İzleme Gerekecek

YORUMLAR