YouTube’un Rakibi Vessel, Ayda 3 Dolara Rekabet Yaratabilecek mi?

YouTube’un Rakibi Vessel, Ayda 3 Dolara Rekabet Yaratabilecek mi?

Paralı üyelikle viral video dünyasının yıldızlarını kullanıcılara sunacak olan Vessel yayınına başlıyor. Ayda 2.99 dolardan başlayan fiyatlarla YouTube'da göremeyeceğimiz videoları Vessel'de görmek mümkün olabilecek. 

YouTube'da milyarlarca video olabilir ancak her şey bu mecrada yayınlanmıyor. YouTube'da yayınlanmayan ya da yayınlanması uygun bulunmayan içeriklerin bir araya geleceği Vessel özellikle viral video yayınlayacak.

Vessel yayınlayacağı bu özel videoları aykırı ve ünlü sanatçıların videolarından seçecek. Özel parodi showları, ilginç televizyon kanalları, farklı web dizileri, hobi videoları gibi kategorilendirilmiş ilgi alanlarına yönelik içeriklerle zengin bir çeşit sunan Vessel ne yazık ki ücretli.

Aylık 3 dolara yakın bir üyelik ücreti talep eden Vessel hiçbir videoyu 3 günden fazla sitesinden barındırmayacak. Videoların silinmemesini, ya da başka bir zaman izlemek için üyeliğiniz altında oluşturacağınız özel video kütüphanesinde durmasını istiyorsanız ekstra para ödemek zorundasınız. 

İçerik açısından daha çok içerik sağlayıcılara yönelik olan bir politika izlemeyi strateji olarak benimseyen yeni video sitesi yoğun ilgi bekliyor. 

YouTube Yeni Özelliklerini Duyurdu

YouTube Videosunu Hareketli Gif'e Dönüştürme

YORUMLAR