Yumurta Videosu Yayınlayan Youtuber 3 Milyar İzlendi

İlyas Ay’ın 14.7 milyon abonesi bulunan Rusça YouTube kanalında “Çiftlikte rengarenk yumurtalarla renkleri öğreniyorum” videosu yayınlandı ve ilginç bir şekilde 3 milyar 300 milyon izlenme yakalandı.

YouTube platformunun en başarılı Youtuberları arasında gösterilen İlyas Ay, yumurta videosu yayınlamıştı. Çocuklara yönelik, yumurtalarla renkleri öğrenme videosu paylaşan Ay, ilginç bir rekora imza attı.

Küresel video paylaşım sitesi olan ve milyarlarca insan tarafından takip edilen YouTube, bazen çok ilginç işlere sahne olabiliyor. İlyas Ay’ın 14.7 milyon abonesi bulunan Rusça YouTube kanalında “Çiftlikte rengarenk yumurtalarla renkleri öğreniyorum” videosu yayınlandı ve ilginç bir şekilde 3 milyar 300 milyon izlenme yakalandı. Böylece en çok izlenen 10 YouTube videosundan birisi oldu.

Yumurta videosu yayınlayan youtuber az takipçiye sahipti

Her yıl YouTube platformunda çok farklı videolar, hit pozisyonuna yükselebiliyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda Koreli dansçıların yaptığı videolar milyarlık izlenme sayılarına ulaşıyordu. Şimdilerde trend değişti ve çocuklar için yapılan videolar daha fazla takip ediliyor.

Anne ve babaların çok fazla iş gücüne sahip olması nedeniyle, çocuklarla fazla ilgilenmediği görülüyor. Bunu telafi etmek için tablet ve telefon gibi cihazlardan çocuklarına video açan ebeveynler, böylece kendilerine zaman ayırmış oluyor. Bundan yararlanan İlyas Ay’ın, 14.7 milyon abonesi olmasına rağmen 3 milyar 300 milyon gibi bir rakama ulaşması daha rahat anlaşılabiliyor.

Çocuk videolarının artık eskisine göre çok daha fazla izlendiği biliniyor. Bir çiftlikteki yumurtalarla renk öğrenimi sağlayan video sayesinde İlyas Ay, daha fazla izlenebilecek. Önceki videoları çok fazla izlenmeyen ve sadece 17 bin civarında kalan youtuber, gerçekten de çok şanslı. Aşağıya sizin için o çok konuşulan videoyu bıraktık. Sizce bu youtuber nasıl oldu da böylesine yüksek bir izlenme sayısına ulaştı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

 

 
 

YORUMLAR