Yüzüklerin Efendisi'nin Yeni Mobil Oyunu Çıkış Yaptı!

Yüzüklerin Efendisi'nin Yeni Mobil Oyunu Çıkış Yaptı!

J. R. R. Tolkien'in sinemaya da uyarlanan ünlü Yüzüklerin Efendisi eserlerinin yeni mobil oyunu Android ve iOS akıllı telefon ve tabletler için çıkış yaptı. Mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu kart oyunu altyapısına sahip olan bir rol yapma oyunu şeklinde geliştirilmiş. Oyunda Orta DÜnya'ya adım atarak Gandalf önderliğinde kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz ve Sauron'un ordularıyla savaşıyoruz. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan oyunda dilersek kahraman takımlarımızı diğer oyuncuların kahraman takımlarıyla da çarpıştırabilmekteyiz.

Orjinal adı The Lord of the Rings: Legends of Middle-Earth olan oyunda oyunculara Aragorn, Gimli, Legolas ve Frodo gibi tanınan The Lord of the Rings kahramanların yanında 100'ün üstünde farklı kahraman seçeneği de sunuluyor. Bu kahramanları görevleri tamamladıkça ve düşmanlarımızı yendikçe geliştirebilmekteyiz.

Yeni Yüzüklerin Efendisi oyununda Orta Dünya'nın farklı bölgelerini 3 boyutlu olarak keşfedebilirsiniz. Oyunda şu an belli bölgeler erişime açık olsa da oyunun geliştiricisi güncellemeler yoluyla oyuna yeni bölgelerin ekleneceğiniz sözünü veriyor.

Eğer Yüzüklerin Efendisi eserlerini ve rol yapma oyunlarını seviyorsanız yeni Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu hoşunuza gidebilir. Oyunu bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Steam'de Bu Haftasonu Tam 10 Oyun Ücretsiz!

YORUMLAR