ZenFone 3’ün Snapdragon 821 Çekirdeği Taşıyan Modeli Satışa Çıktı

ZenFone 3’ün Snapdragon 821 Çekirdeği Taşıyan Modeli Satışa Çıktı
Kaan Ezgimen
Kaan Ezgimen - | Mobil
YORUM YAZ

ZenFone 3’ün 5.7 inçlik Full HD Super AMOLED ekranının arkasına 6GB RAM saklayan ZenFone 3 Deluxe pazara özel bir sürümle yeniden giriyor. Ancak bu sefer kaportasının altında Snapdragon 821 çekirdeği de taşıyor. Bunun yanı sıra 256GB bellek alanı da veren ZenFone 3 Deluxe kesinlikle talep görebilir.

Asus ZenFone aslında 3 ürün bandı telefonlarının bazı özelliklerini güncelledi. Bu özellikleri farklı pazarlara, farklı fiyatlarla açılabilmek için yaptığı elbette gözden kaçmıyor. Bu modeller Asus tarafından ZenFone 3 Deluxe, ZenFone 3 Ultra ve ZenFone 3 Laser olarak belirlemiş.

Her 3 cihazda da bazı özellikler değiştirilmiş ve değiştirilmiş olsa da en önemlisi Asya pazarı için hedeflenen ZenFone 3 Deluxe’de yapılan yenilik göze batıyor. Bu cihazın yeni sürümü Snapdragon 821 çekirdeği taşıyor. Büyük olasılıkla her 3 cihaz da Avrupa ve Amerika kıtalarında satışa sunulmayacaklar. Ancak 750 dolarlık fiyatıyla ZenFone 3 Deluxe üstün özellikleriyle oldukça çekici duruyor.  ZenFone 3 Laser 285 dolar ve son olarak Zenfone 3 Ultra ise 450 dolarlık fiyatlarıyla bambaşka pazarlarda raflara yerleşecek. 

ASUS ZenFone 3 Deluxe Nasıl Tasarlandı?

Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri

YORUMLAR