ZenFone 3’ün Snapdragon 821 Çekirdeği Taşıyan Modeli Satışa Çıktı

ZenFone 3’ün Snapdragon 821 Çekirdeği Taşıyan Modeli Satışa Çıktı

ZenFone 3’ün 5.7 inçlik Full HD Super AMOLED ekranının arkasına 6GB RAM saklayan ZenFone 3 Deluxe pazara özel bir sürümle yeniden giriyor. Ancak bu sefer kaportasının altında Snapdragon 821 çekirdeği de taşıyor. Bunun yanı sıra 256GB bellek alanı da veren ZenFone 3 Deluxe kesinlikle talep görebilir.

Asus ZenFone aslında 3 ürün bandı telefonlarının bazı özelliklerini güncelledi. Bu özellikleri farklı pazarlara, farklı fiyatlarla açılabilmek için yaptığı elbette gözden kaçmıyor. Bu modeller Asus tarafından ZenFone 3 Deluxe, ZenFone 3 Ultra ve ZenFone 3 Laser olarak belirlemiş.

Her 3 cihazda da bazı özellikler değiştirilmiş ve değiştirilmiş olsa da en önemlisi Asya pazarı için hedeflenen ZenFone 3 Deluxe’de yapılan yenilik göze batıyor. Bu cihazın yeni sürümü Snapdragon 821 çekirdeği taşıyor. Büyük olasılıkla her 3 cihaz da Avrupa ve Amerika kıtalarında satışa sunulmayacaklar. Ancak 750 dolarlık fiyatıyla ZenFone 3 Deluxe üstün özellikleriyle oldukça çekici duruyor.  ZenFone 3 Laser 285 dolar ve son olarak Zenfone 3 Ultra ise 450 dolarlık fiyatlarıyla bambaşka pazarlarda raflara yerleşecek. 

ASUS ZenFone 3 Deluxe Nasıl Tasarlandı?

Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Deluxe Tanıtıldı, İşte Teknik Özellikleri

YORUMLAR