Zengin Facebook'u Hizmete Açıldı

Zengin Facebook'u Hizmete Açıldı

Eğer harcayabileceğiniz zamandan çok paraya sahipseniz artık rahatça sosyal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Geçen hafta yaptığınız Paris gezisinin veya son aldığınız Ferrari'nizin fotoğraflarını paylaşırken fakir Facebook arkadaşlarınızın yorumlarından sıkıldıysanız endişelenmenize gerek yok; Netropolitan adlı yeni açılan sosyal ağ sadece sizin gibi cüzdanı kabarık, ensesi kalın arkadaşlarınıza özel olarak tasarlanmış bir hizmet ve bu hizmeti kullanabilmek sadece 9.000 dolar. Bu ücretin 6.000 doları katılım, 3.000 doları ise yıllık aidat şeklide. Bu sayede fotoğraflarınıza can sıkıcı yorumlar yapabilecek fakirler ile aranızda doğal bir bariyer kuruluyor.

Netropolitan kendisini "Zamanlarından daha fazla paraya sahip olan insanlar için çevrimiçi bir klüp" olarak tanımlıyor. Bu sosyal ağa katılabilmek için ise 21 yaşında olmanız gerekiyor. Sosyal ağın geliştiricileri ise Netropolitan'ın bir şaka olmadığı konusunda oldukça ısrarcı. Hatta sosyal ağın halihazırda birkaç yüz kullanıcısı varmış.

9.000 doları ödedikten sonra size sunulan hizmetler ise size özel kullanıcı profiline sahip olabilme, aktivitelerinizi paylaşabilme, bildiriler, mesajlaşma, arkadaş listeleri oluşturma, takipçiler listesi, durum bildirileri yapabilme gibi Facebook'ta yer alan standart özellikler. Bunlar haricinde Netropolitan 9.000 dolar karşılığında herhangi bir reklam içermemekte ve kullanıcılara sınırsız bulut depolama alanı sunmakta. Fakat bu 9.000 dolara Netropolitan'ın yolculuklarınız için size özel bir jet kiralamaması ve biletleri tükenmiş konserler için size VIP bölümünde bilet ayarlayamaması ise üzücü.

Yine de Netropolitan'ı denemek isterseniz sadece 2 günlük kazancınızı bu servise yatırabilir ve puro içerken çekilmiş fotoğraflarınızı hemen paylaşabilirsiniz.

Eğer Netropolitan'ın zengin olduğunuzu yeterince kanıtlayamayacağını düşünüyorsanız bu uygulamaya da göz atabilirsiniz:

Facebook: "Reklamlarımızdan Neden Memnun Değilsiniz?"

YORUMLAR