Zlatan Ibrahimovic'ten Türk Bayraklı Paylaşım! Hacklendi mi?

ibrahimovic türk bayrağı

Dünyanın en ünlü futbolcularından bir tanesi olan Zlatan İbrahimoviç, Instagram hesabından ilginç paylaşımlar yaptı. 35 milyondan fazla takipçisi olan futbolcu, “Seni seviyorum”, “Çok teşekkür ederim” yazan ve Türk bayrağı içeren hikayeler paylaştı.

Dünya futbolunun son dönemde yetiştirdiği en önemli futbolcular arasında yer alan, Amerika Birleşik Devletleri futbol ligi MLS’te, Los Angeles Galaxy forması giyen İsveçli yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimhovic, sosyal medya paylaşımı ile gündem yarattı

Resmi Instagram hesabı üzerinden Türkçe ve Türk bayraklı paylaşımlarda bulunan Zlatan İbrahimoviç’in paylaşımları, sosyal medyanın gündemine otururken, yıldız ismin paylaşımlarının sebebi ortaya çıkmadı.

Zlatan Ibrahimovic türk bayrağı Instagram

Zlatan Ibrahimovic hacklendi mi?

"Çok teşekkür ediyorum" ve "Seni seviyorum" ifadelerine yer veren Ibrahimovic’in yaptığı paylaşımların ardından akıllara saldırı ihtimali geldi. Bugüne kadar Türkçe paylaşım yaptığı görülmeyen Ibrahimovic’in hacklenmiş olabileceği konuşulmaya başlandı.

Henüz Zlatan Ibrahimovic’ten ya da temsilcilerinden konuyla ilgili açıklama gelmezken, yaşananlar gizemini korumaya devam ediyor.