ZTE, 12 Megapiksel Kameralı Telefonu Piyasaya Sürüyor

ZTE, 12 Megapiksel Kameralı Telefonu Piyasaya Sürüyor

Çinli firma ZTE’nin yeni 12 megapiksel kameraya sahip telefonunun adı: Sprint Flash. Bu güçlü kamera niteliğine ek olarak, Sprint Flash’ta çift çekirdekli 1.5GHz CPU, 4G LTE ve Android 4.0 işletim sistemi mevcut.

iPhone ve Android telefon çeşitliliği içinde kullanıcıların kararsız kalmasına neden olan piyasaya çok gizli şekilde sürülen bu cihaz ilk bakışta çekici görünüyor.

Telefona $129.99 fiyatıyla sahip olmak mümkün. Cihazın bir özelliği de 4.5 inç HD dokunmatik ekrana sahip olması. 1,780mAh batarya da kullanıcıya 8 saatlik tekrarlayan konuşma süresi sunuyor. Sprint Flash ayrıca NFC ile donatılmış. 

Belki de en çok dikkat çeken özellik, Sprint Flash’ın 12 megapiksel kamerasının tek harekette bir panoramik resim yakalayabilme yeteneğinde olması.
LG Optimus G cihazının 13 megapiksel kameraya sahip olduğuna bakılırsa aslında Sprint Flash çok büyük bir şaşkınlık yaratacak nitelikte değil. Özellikle Çinli telefon firması ZTE’nin de Amerika’da çok bilinen bir firma olmayışını göz önüne alarak, kullanıcıların tepkisini bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR