ZTE Axon 7 Telefonu BMW’nin Tasarımcılarına Emanet Etti

ZTE Axon 7 Telefonu BMW’nin Tasarımcılarına Emanet Etti

BMW Designworks 40 yıldır yaptığı tasarımlarla tarih yazmış bir birim. Akıllı telefon üreticisi ZTE Axon 7 modeli telefonun tasarımını tamamen BMW Desingworks’e teslim etti.

BMW Designworks 40 yılı aşkındır olağan üstü tasarımlar gerçekleştirdi. Mini arabaları için AG gözlükler (artırılmış gerçeklik), kış olimpiyatları için Abd takımına kayak, muhteşem PC kasaları gibi bir çok ses getirmiş tasarıma imza attı. BMW’nin grup şirketlerinden olan BMW Designworks bir yandandın küresel tasarım danışmanlığı hizmeti de veriyor. Tasarım grubunun portfolyosundaki işlerden çok etkilenen ZTE Axon 7 modelinin tasarımını da bu kuruluşa emanet etmeye karar verdi.

ZTE Axon 7 teknik özellikleri

Yapılan ilk taslak tasarıma göre ZTE Axon 7’nin ön yüzünde 2 adet hoparlör bulunuyor. Bunu HTC’de daha önce görmüştük. TENAA’dan onay alacak teknik özellik listesine göre Axon 7'nin kaportasının altında: 5.5-inç QHD ekran, Snapdragon 820 çekirdek, 4GB RAM, 64GB depolama, 20MP arka ve  8MP ön kamera, 3140mAh batarya olacak.

ZTE Axon 7 Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi taşıyacak. Bu özelliklerine rağmen cihazın fiyatının kendi sınıfındaki rakiplerini üzecek kadar ekonomik olacağı söyleniyor. 

ZTE'den Dev Gibi Telefon: Axon MAX

BMW Vision Connected Drive

BMW'den Hayat Kurtaracak Akıllı Kask

YORUMLAR