Zuckerberg, Paylaşımına Yorum Yapan Yaşlı Teyzeye Ayar Verdi

Zuckerberg, Paylaşımına Yorum Yapan Yaşlı Teyzeye Ayar Verdi

Geçtiğimiz hafta sonu kendi sahibi olduğu Facebook üzerinde bir paylaşımda bulunan Zuckerberg, yapılan onbinlerce yorum arasından yaşlı bir teyzenin yorumuna mükemmel bir cevap verdi. Yaptığı her paylaşımda milyonları bulan beğeni ve onbinlerce yorum alan Zuckerberg, bu tür durumlarda yanıtsız kalmayı tercih ediyordu fakat yaşlı teyzeye öyle bir cevap verdi ki herkes Zuckerberg'in bu yorumunu da çok beğendi.

Henüz yeni girdiğimiz 2016'da yılın kapağı olmaya aday olabilecek hareketlerden bir tanesi olan bu olayla ilgili gelişmeler ise şu şekilde oldu. Cumartesi akşamı Facebook hesabı üzerinden yeni tür teknolojilerin ortaya çıktığını ve bu teknoloji alanlarında uzmanlaşmak istediğiniz ve hatta bunu kişisel bir mücadele olan gördüğünü dile getiren Zuckerberg'in bu paylaşımının altına yaşı bir teyzeden şu şekilde bir yorum geldi: "Kız torunlarıma okullarındaki inek yani çalışkan erkekler ile görüşmelerini sürekli söylüyorum. Böylelikle ileride onlardan bir tanesi de Zuckerberg gibi olabilir. Ayrıca Facebook'a teşekkürlerimi sunuyorum. Sayesinde ailem ve eski arkadaşlarımla yeniden bir araya gelebildim."

Yaşlı teyzenin yazmış olduğunu yorumu gördükten sonra cevap veren Zuckerberg, cevabıyla adeta teyzeye ayar verdi. Zuckerberg'in cevabı ise şu şekilde oldu: "Kız torunlarınıza okulun inekleri olması için cesaret verirseniz çok daha iyi olur. Böylelikle ileride kendileri birer Zuckerberg olabilirler."

Zuckerberg'in paylaşım altındaki yoruma verdiği cevap bile 3 - 4 saat içerisinde onbinlerce kişi tarafından beğenildi. Facebook'un sahibi olduğu için zaten odak noktası olmaktan hiç çıkmayan zuckerberg böyle olaylar ile birlikte sosyal medya gündeminin tam ortasına oturmayı başarıyor.

Siz Zuckerberg yerinde olsanız yaşlı teyzeye nasıl cevap verirdiniz?

YORUMLAR