Hearthstone

Hearthstone

(iOS)
Editör Puanı: 5/5
5
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone

iPhone ve iPad için Kart Oyunu

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Hearthstone, kart oyunu severlerin oldukça hoşuna gidecek olan yeni, ücretsiz ve eğlenceli bir kart oyunudur. Bir süredir beta sürecinde olan Hearthstone, geçtiğimiz haftalarda normal versiyonuna geçiş yaparak tüm oyunculara sunulmuştu. Ücretsiz olarak açacağınız Battle.net hesabu ile giriş yapabileceğiniz oyunun yeni iPad versiyonu ise Nisan ayının başında oyunculara sunuldu. 2015 Nisanı'nda ise oyun iPhone telefonlarda da oynanabilir hale geldi.

Oyundaki amacınız World of Warcraft karakterleri arasından en beğendiğiniz yada beğendiklerinizi seçerek bu karakterlere özel desteler oluşturmak. Desteleriniz içerisinde karakterinize özel canavar ve büyüler ile birlikte tüm karakterlerin kullanabileceği canavar ve büyüleri de kullanabiliyorsunuz. Oyunu kendi seviyenizdeki rastgele seçilen oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz gibi, arkadaş listenizdeki kişiler ile de oynayabilirsiniz.

Oyunda belirli bir süre içerisinde yeterli tecrübe kazandıktan sonra dereceli maçlara ve arenaya giriş yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu modlarda yapacağınız maçlar çok daha çekişmeli ve heyecanlı geçmektedir. Dereceli maçlarda galibiyet aldıkça yıldız kazanarak derecenizi 25'ten 1'e doğru yükseltmeye çalışıyorsunuz. Arena'da ise size sunulan 3 farklı karakterden birini seçerek daha sonrasında rastgele sunulan kartlar arasından en yararlı ve avantajlı olanlar ile bir deste oluşturarak rakipleriniz ile karşılaşıyorsunuz. Fakat Arena'ya girebilmek için 150 altın yada belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Oyun içerisindeki günlük görevleri yaparak altın kazanabilir ve böylelikle arenaya giriş yapabilirsiniz.

Hearthstone için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Portekizce italyanca ispanyolca Almanca Fransızca İngilizce
Toplam:
1,871
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 5.0 ve Üzeri

Kart Popülerleri

 1. Clash Royale
  Clash RoyaleiPhone ve iPad için Çok Oyunculu Kart Oyunu
 2. Türkiye Texas Poker
  Türkiye Texas PokeriPhone ve iPad için Texas Poker Oyunu
 3. Uno Mobile
  Uno MobileUno Oyunu
 4. BatakOnline
  BatakOnlineiPhone ve iPad için Batak Oyunu
 5. Durak HD
  Durak HDiPhone ve iPad için Kart Oyunu