Image Uploader

Image Uploader

1.2.7 Build 4175
Editör Puanı: 5/5
5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Image Uploader
Image Uploader
Image Uploader

Resim Upload Etme Programı

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Image Uploader ile resim dosyalarınızı kolayca internet üzerine yükleyebilir ve istediğiniz yerlerde kolayca paylaşabilirsiniz. Sizleri farklı resim yükleme sitelerinde dolaşma derdinden kurtaran bu ücretsiz ve kolay kullanımlı yazılım ile resimlerinizi internete atıp paylaşmak saniyelerinizi alacak.

20'den fazla görüntü barındırma servisi üzerine resim yükleyebilirsiniz ve yükleme işleminden sonra program sizlere forumlarda yayınlayabileceğiniz direk kodları paylaşır. İsterseniz kendinize göre farklı bir şablon belirterek yüklemeden sonra bağlantı adreslerini bu şekilde alabilirsiniz.

Aynı zamanda popüler video formatlarını da destekleyen program ile videoların içinden farklı kareler yakalayarak anlık olarak bu yakaladığınız kareleri internet üzerine yükleyebilirsiniz. Daha sonrasında forum ve benzeri yerlerde rahatça paylaşabilirsiniz.

Yine Image Uploader programının güzel özelliklerinden birisi de istediğiniz şekilde tüm ekranın veya seçilen bir ekran bölgesinin resmini yakalayarak internette kolayca paylaşabilmeniz.

İnternet üzerinde paylaşım yapan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğümüz bu program ile resim yükleme işlemlerini rahatça ve hızlıca yaparak zamandan tasarruf edebileceksiniz. Şiddetle denenmesini tavsiye ettiğim bir program.

Image Uploader için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
4 / 5,683
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
zenden2k

Dosya Paylaşımı Popülerleri

 1. uTorrent
  uTorrentÜcretsiz Torrent İndirme Programı
 2. BearShare
  BearShareMüzik İndirme Programı
 3. Ares
  AresÜcretsiz Dosya Paylaşım Programı
 4. MEGAsync
  MEGAsyncMega Senkronizasyon Programı
 5. BitTorrent
  BitTorrentBitTorrent Programı