Acorns

Acorns

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Acorns

Acorns kullanıcılara finansal işlemlerini kolayca tamamlama şansı veren bir uygulama.

Yatırım yapmak birçok kişi için öncelikli yapılması gereken şeyler arasında geliyor. Gelir ve gider hesapları ne yazık ki konvansiyonel yöntemlerle çok etkin bir şekilde yürütülemiyor. Bu aşamada devreye giren Acorns, kullanıcılara harcamalarını ve yatırımlarını etkin bir şekilde yönetme şansı veriyor.

Uygulamanın en çok dikkat çeken özellikleri arasında bankaların uyguladıkları güvenlik düzeyinde bir koruma sistemine sahip olması. Bu sayede kullanıcıların bilgileri hiçbir şekilde riske atılmıyor ve üçüncü partiler tarafından çalınma riskiyle karşı karşıya gelmiyor. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra aylık 1 dolar ücret ödemek gerekiyor.

Acorns’u kullanarak kredi kartlarınızı ve banka hesaplarınızı birbirine bağlayabilir ve işlemlerinizi uygulama üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve pastel renklerin hakim olduğu arayüz, Acorns’un en dikkat çeken noktalarından bir tanesi. Bana kalırsa finansal terimlere bir nebze de olsa hakim olan kullanıcılar Acorns’u kullanırken herhangi bir problemle karşılaşmayacaktır.