Anger Of Stick 4 APK

Anger Of Stick 4 APK

kullanıcı

Anger Of Stick 4 APK, aksiyonun hiç kesilmediği çöp adam oyunu. Çöp adam oyunları seviyorsanız rpg öğelerini de içeren bu yapımı kesinlikle oynamalısınız.

Anger Of Stick 4 APK, içerisinde şatafatlı aksiyon sahneleri bulabileceğiniz bir mobil oyun. Anger Of Stick 4, büyüleyici ve dikkat çekici çöp adam grafikleriyle aksiyon dolu bir platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Anger Of Stick 4 APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Anger Of Stick 4'te farklı kahramanı yöneterek dünyayı düşmanlarımızdan arındırmak için mücadele veriyoruz. Side scroller türü bir oyun yapısına sahip olan Anger Of Stick 4 bize 9 kahraman seçeneği sunuyor. Oyun boyunca bu kahramanları bularak kilitlerini açabiliyoruz ve takımımıza dahil edebiliyoruz.

İki boyutlu grafiklere sahip olan Anger Of Stick 4'te kahramanlarımız çöp adamlar. Kahramanlarımızın savaş yeteneklerini kullanarak düşmanlarımızı yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız. Tecrübe puanlarımız arttıkça seviye atlayabiliyoruz ve yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz. Satın alabileceğiniz 9 çeşit kahraman (Kung Fu, Blade, Gun, Robot, Warrior ve daha fazlası) var ve her biri geliştirilebiliyor.

Çöp adam oyunu, rpg (rol yapma oyunu) benzeri ilerleme sistemiyle kahramanlarımızı güçlendirmemize izin veriyor. İstatistiklerini ihtiyaçlarımıza göre uyarlayabiliyoruz.

Anger Of Stick 4'ü tek başınıza oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz de mümkün. Bu sayede eğlenceyi paylaşabiliyor ve keyifli zaman geçirebiliyorsunuz.

Hiçbir şey yapmıyormuş gibi mi hissediyorsunuz? Otomatik savaş özelliğini kullanın. Arkanıza yaslanıp rahatlayın ve kargaşanın çıkmasını izleyin, tüm zor görevleri karakterlerinizin kendi başlarına da yapabildiğini görün.

Farklı düşman türleri, farklı bölüm sonu canavarları ve bol sayıda bölüm Anger Of Stick 4'te sizi bekleyen diğer özellikler.

Anger Of Stick 4 APK Oyun Özellikleri

  • Çeşitli kahramanları toplayın - 9 çeşit güçlü kahraman! dövüş, bıçak, silah, robot… farklı silahları kullanabilen etkili kahramanlarla savaşın.
  • ROG öğeleri - Deneyim puanları kazanarak seviye atlayın. Karakterlerinizi güçlendirin.
  • Takım bazlı savaşlar - Güçlü otomatik savaşma özelliğiyle oyunun keyfini daha kolay ve rahat bir şekilde çıkarın.
  • Çeşitli becerileriyle öğeler
  • 600’den fazla aşama
  • 200’den fazla düşman türü
  • Çeşitli silahlar
  • Çeşitli boss’lar (bölüm sonu kahramanları)
  • Şaşırtıcı aksiyon kombolar

Çöp adam aksiyon savunma oyununu ücretsiz indirin, 30 milyon oyuncu arasına katılın.