Asphalt Nitro

Asphalt Nitro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,964
  • DOSYA BOYUTU 23.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Asphalt Nitro mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Asphalt Nitro çıkardığı başarılı mobil oyunlarla yakından tanıdığımız Gameloft tarafından geliştirilmiş olan yeni bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Asphalt Nitro, Gameloft'un Asphalt 8 ile yakaladığı başarıyı daha küçük boyutlarla devam ettiriyor. Asphalt Nitro'nun en büyük artısı çok küçük bir dosya boyutuna sahip olması. Bu sayede oyun mobil cihazınızın depolama alanında büyük bir yer işgal etmeden yüklenebiliyor ve oynanabiliyor.

Asphalt Nitro'nun oynanışının Asphalt 8'e çok yakın olduğu söylenebilir. Yine yüksek hızda yarış keyfini yaşarken aracımıza nitro verip rampalardan atlayabiliyor ve çılgın bir şekilde havada süzülebiliyor, diğer araçlara çarparak onların kaza yapmasına sebep olup avantaj kazanabiliyoruz. Oyunda bizi Ferrari, Lamborghini, Mini gibi markaların lisanlı arabaları bekliyor ve bu hız canavarlarıyla polislerden kaçabiliyoruz.

Asphalt Nitro Asphalt 8 ile karşılaştırıldığında en büyük değişikliğin grafiklerde yaşandığı görülüyor. Oyunda araç modellemeleri yüksek kaliteli olsa da çevresel grafiklerde Asphalt 8'e göre daha düşük bir grafik kalitesi bizi bekliyor. Oyunun düşük dosya boyutuna sahip olmasının temel sebebinin de bu olduğu söylenebilir.

Asphalt Nitro içerisinde oyuncuları 8 farklı oyun modu, dünyanın farklı noktalarındaki yarış alanları oyuncuları beklemekte.

ARTILAR

Polis kovalamacaları

Lisanlı araçlar

Düşük dosya boyutu

EKSİLER