avast! Anti-Theft

avast! Anti-Theft

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 322
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVAST Software

Avast! Anti-Theft'i kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizi hırsızlardan, kötü niyetli kişilerden koruyabilirsiniz.

Avast! Anti-Theft uygulaması, Android kullanıcılarının kendilerini veri hırsızlıklarına karşı korumak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalardan birisi ve yılların deneyimli güvenlik şirketi Avast tarafından resmi olarak yayınlanıyor. Mobil cihazların devamlı olarak yanımızda olması sebebiyle bilgisayarlara göre daha fazla hırsızlığa maruz kalmaları, içlerinde bulunan kişisel bilgileri oldukça tehlikeli durumlar altında bırakabiliyor.

Avast! Anti-Theft sayesinde hem cihazınızın an ve an nerede olduğunu takip edebilir, hem de erişemediğiniz durumlarda uzaktan komuta edebilirsiniz. Hatta bu komutlar arasında cihazı tamamen temizlemek de yer alıyor ve bu sayede akıllı telefonunuz başka ellere geçtiğinde içinde yer alan bütün kişisel verilerinizi ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Eğer çalınan cihazınızın kimler tarafından ele geçirildiğini görmek ve sesleri dinlemek isterseniz bunu da uygulama vasıtasıyla gerçekleştirmek mümkün. Bu sayede güvenlik güçlerini bilgilendirdiğinizde daha hızlı hareket edebilmelerini ve cihazınızı geri almalarını da sağlayabilirsiniz.

Uygulama aktif olduğu süre boyunca sisteminizde gizli bir şekilde bulunduğu için çalan kişilerin herhangi bir şekilde onu tespit etmeleri ve önlem almaları da mümkün değil. Herhangi bir işlem gerçekleştirildiğinde bile uygulama gizli kalmaya devam edecektir ve bu sayede dilediğiniz gibi veri silme, temizlik, sıfırlama işlemlerini başlatabilirsiniz.

Avast! Anti-Theft'in ücretli sürümünde daha fazla özellik bulunuyor ve isteyen kullanıcılar uygulama içi satın alma seçenekleri ile bu gelişmiş özelliklere ulaşabilirler. Android güvenliği için en elzem uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.