Avast! Browser Cleanup

Avast! Browser Cleanup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46,158
  • DOSYA BOYUTU 3.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVAST Software

Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz.

Avast! Browser Cleanup bilgisayar güvenlik uygulamalarında öncü firma Avast! tarafından geliştirilmiş bir tarayıcı temizleme programıdır.

Program tarayıcılar üzerindeki istenmeyen araç çubuklarını ve eklentilerini kaldırırken bu uygulamalar tarafından değiştirilmiş anasayfa ve varsayılan arama motoru gibi ayarların varsayılan hallerine geri döndürülmesini sağlar.

Oldukça basit kullanıma sahip olan program Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox için çözüm sunabilmektedir. Ücretsiz olan bu başarılı program Türkçe dil desteği ile artı puan kazanmakta.

2015 versiyonu ile çok daha modern ve şık bir arayüze kavuşan Avast! Browser Cleanup sayesinde tarayıcınıza siz istemeden bulaşan tüm toolbar ve anasayfa değişikliklerini ortadan kaldırarak, tarayıcınızı ilk yüklendiğinde olduğu gibi tertemiz yapıyor. Özellikle normal ve az derecede bilgisayar kullanım deneyimine sahip olan kullanıcıları çok büyük dert ve uğraşlardan kurtaran program, yükledikten sonra istediğiniz tarayıcıyı seçerek işlemleri başlatabiliyor. Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı temizliği yapmadan önce temizlemek istediğiniz tarayıcının kapalı olduğundan emin olmanız gerekiyor. İşlemleri bu şekilde yaparak daha sağlıklı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Normal şartlar altında uygulamanın yaptığı bir çok şeyi kendiniz de elle yapabiliyorsunuz. Fakat bu işlemler için hem çok zaman kaybedebilir hem de bazı yerlerde takılabilirsiniz. Avast! Browser Cleanup sayesinde bir kaç saniye içerisinde tarayıcılarınız tertemiz olur ve eğer çok çöp içerik ile ön bellekleri dolduysa yavaşlıkları azalarak ilk günkü kadar hızlı olurlar.

İnternet üzerinde dayanamayıp tıkladığınız link ya da sayfalardan kaptığınız arama çubuklarını ve anasayfa değişiklerini kaldırmak için seçebileceğiniz en kolay yöntemlerden bir tanesi olan Avast! Browser Cleanup'ı hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öneriyorum.

ARTILAR

Etkili çözüm

Basit kullanım

Türkçe desteği