Breaking Blocks

Breaking Blocks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,251
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Breaking Blocks, Android kullanıcılarının severek oynayabileceği etkileyici bir bulmaca oyunudur.

Breaking Blocks, Android kullanıcılarının heyecanla oynayabileceği bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Klasik Tetris oyununa benzerliği ile dikkatimizi çeken uygulama, Tetrise göre biraz daha farklı bir temaya sahip.

Oyunda sıraları tamamlamak için blokları kaldırmalısınız. Bu görevi yerine getirebilmek için ise blokları uydukları boşluklara yerleştirmeniz gerekmektedir. Etkileyici grafiklere ve heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Breaking Blocks, oyuncular tarafından beğenilen bir bulmaca oyunu haline gelmektedir. Oyunda bulunan bölümler özenli bir şekilde hazırlanarak iyi bir denge kurulmuş. OYuncular blokları yerleştirebilmek için gerekli boşlukları rahatça görebilmektedirler.

Rahat bir kontrol sistemine sahip olan uygulama sorunsuz bir şekilde çalışarak oyuncuların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Gelen blokları rahatça yönlendirerek istediğiniz yere yerleştirebiliyorsunuz. 3 farklı zorluk seviyesinde oynayabildiğiniz oyunda 12 farklı bölüm bulunmaktadır. Kendinizi geliştirdikçe bir üst seviye zorluğa çıkabileceğiniz oyun, boş vakitlerinizi değerlendirmenin en iyi ve eğlenceli yollarından bir tanesi.

Genel olarak baktığımızda, kaliteli grafikleri ve sorunsuz oyun yapısı ile oynadıkça bağımlısı olacağınız Breaking Blocks, Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulamadır. Yeni bir bulmaca uygulaması arayışındaysanız, Breaking Blocks'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.