Cafe Racer APK

Cafe Racer APK

kullanıcı

Cafe Racer APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir düşük poli grafiklere sahip motosiklet yarışı oyunu. Zamanlayıcı yok, yakıt çubuğu yok, limit yok!

Cafe Racer APK, grafikleri ile mobil platform yarışlarına farklı bir soluk getiren etkileyici bir motosiklet yarışı oyunudur.

Cafe Racer APK İndir

Android ve iOS platformunda oldukça başarılı bir süreç geçiren yapım, alışılmışın dışındaki grafikleri ile oyuncuları aksiyon ve adrenalin dolu bir dünyaya götürüyor. Oyun içerisinde şehrin sokaklarında akıcı trafiğe karşı mücadele edecek ve yeteneklerimizi göstereceğiz.

Basit kontrollere sahip olan oyuna kolayca adapte olabilecek ve oyun içerisinde keyifli anlar yaşayabileceğiz. Oyun içerisinde birbirinden farklı çok sayı da motosiklet seçeneği yer alıyor. Buna ek olarak özelleştirme seçeneklerini de oyunculara sunan yapım, motosikletleri kişiselleştirmemize de imkan tanıyor.

Oyun içerisinde ne kadar hızlı olur ve ne kadar tehlikeli hareketler yaparsanız o kadar yüksek puan kazanırsınız. Özellikle 100 km’den fazla ilerlerken araçlara ne kadar yakın geçerseniz o kadar puanınız yüksek olur. Birbirinden farklı kamera açıları ile en iyi deneyimi yaşatacak olan yapım, mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer farklı tarzda bir motosiklet oyunu oynamak istiyorsanız, Cafe Racer’ı denemenizi öneririz.

  • Eğme, kaydırma, dokunma ve gamepad kontrol seçeneği
  • Hızlanmak için yukarı ok, fren yapmak için aşağı oku kullanın.
  • Etrafa bakmak için ekranın orta kenarlarına basın.

Ne kadar hızlı sürerseniz puanınız o kadar hızlı yükselir. 100 km/s’nin üzerinde sürerken yakın geçişler ekstra bonus puanlar verir. Üç zorluk seviyesi vardır; daha büyük tehlike daha büyük ödüller getirir. Eğer başarabilirseniz alternatif rotalar bulmaya çalışın. Yüksek hızda bonus puanlar sizi bekliyor. Korna duyarsanız kenara çekilmeye çalışın, arkanızdaki araba size kaza yaptırabilir.