Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60,165
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Peak Games

Çanak Okey Plus sosyal bir okey oyunudur

Çanak Okey Plus eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil okey oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir okey oyunu olan Çanak Okey Plus ülkemizde oldukça sevilen bir masa oyunu olan okeyi mobil cihazlarımıza taşıyor ve okey keyfini nerde olursak olalım cep telefonlarımızda veya tabletlerimizde yaşama imkanı veriyor. Aile ve arkadaş toplantılarında büyük bir eğlence kaynağı olan okeyi Çanak Okey Plus güzel bir şekilde Android cihazlarımıza aktarmayı başarıyor.

Çanak Okey Plus'da oyuncular oyuna bir misafir olarak veya Facebook hesaplarını kullanarak girebiliyorlar. Oyuna giriş yaptıktan sonra farklı seviyelerden oyuncuların toplandığı odalara katılabiliyorsunuz veya kendi masanızı açabiliyorsunuz. 3G, Edge veya WiFi bağlantısı üzerinden oynanan oyunda diğer oyuncularla eşleşerek gerçek rakiplere karşı okey oynayabilmektesiniz. Eğer sadece arkadaşlarınızla okey oynamak isterseniz Çanak Okey Plus'a Facebook hesabınızla girebilir ve Facebook arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz.

Çanak Okey Plus okey oynarken sohbet etmenize de izin veriyor. Çanak Okey Plus oynarken arka planda müzik dinlemek isterseniz uygulama içerisinde dinlemek istediğiniz şarkıları seçebilir ve oyun oynarken bu şarkıların oynatılmasını sağlayabilirsiniz.