CarX Drift Racing 2

CarX Drift Racing 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,517
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CarX Technologies

CarX Drift Racing 2: Mobildeki en iyi drift yarış oyunu

CarX Drift Racing 2, mobilde en çok indirilen ve oynanan yanlama odaklı araba yarışı oyunu CarX serisinin yenisi. Dünya genelinde 50 milyonun üzerinde oyuncusu olan drift yarış oyununun yenisinde grafiklerden oynanış mekaniklerine göze çarpan tüm detaylar üst seviyeye çekilmiş ve yeni oyun modları eklenmiş. Hem single hem de multiplayer modda çekişmeli drift yarışlarına hazırlanın!

Android telefonlarda oynanabilir en iyi drift yarış oyunu CarX Drift Racing’in ikincisi konsol kalitesinde görsellerle bizi karşılıyor. 1000 saatlik bir çalışma sonunda ortaya çıkan, gerçek drift arabalarıyla yapılan testler neticesinde geliştirilen sürüş fizikleri, her pistte (asfalt, kum, kar, çimen) ayrı kontroller, gerçek sanacağınız detaylı pistler, drift ustalarının tamamlayabileceği özel görevler, yeni oyun modlarıyla gelen CarX Drift Racing 2, şu an mobildeki en iyi araba yanlama, yarış oyunu. Hem de indirmesi ve oynaması ücretsiz!

Modifiye edilebilir modelleme harikası arabaların yer aldığı yarış oyununda tek oyunculu, çok oyunculu mod ve kulüp yarışları seçeneği var. Multiplayer modda online şampiyonluklarda gerçek kişilere karşı mücadele ediyor, liglerde birincilik için yarışıyor, iki kişilik yarışlarda üst seviye araçları almak için yarışıyorsunuz. Single modda kupa ve para için yarışıyor, yarıştıkça yeni spor araba ve pistlerin kilidini açıyor, hayalet modunda kendinizle yarışarak sürenizi iyileştiriyorsunuz. Club yarışları ise; iki türlü. Kendi kulübünüzü yaratıyor veya mevcut kulüplere katılıyorsunuz. Diğer oyuncular ve kulüp üyeleriyle etkileşime girip oyun haberleri paylaşıyorsunuz. Ayrıca ikili drift yarışları var. Lider veya takip eden pozisyonunda kapışıyorsunuz.