City Car Driving Türkçe Yama

City Car Driving Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 172,004
  • DOSYA BOYUTU 20.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

City Car Driving Türkçe Yama, hem Türkiye'de hem de Dünya üzerinde oldukça popüler hale gelen araba simülasyonu city Car Driving oyununun Türkçe dil paketidir.

City Car Driving Türkçe Yama, gerçekçi bir araba sürüş deneyimi yaşamak için oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri olan City Car Draving'in Türkçe yamasıdır.

Diğer oyun türlerine göre araba oyunlarını farklı dille oynamak daha kolay olabilir fakat yine de Türkçe oynama keyfine erişemezsiniz. OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yamayı yükleyerek oyunu tamamen Türkçe oynayarak daha fazla eğlenebilirsiniz. Oyunun İngilizce versiyonu 1.2.2 olarak, Rusça versiyonu ise 2.2.7 olarak çıkmıştır. Fakat oyun dosyaları dil haricinde tamamen aynıdır. Bu Türkçe yama ise her iki versiyonda da sorunsuz çalışmaktadır. Dilerseniz yamayaı oyunun daha düşük versiyonlarında da çalıştırabilirsiniz. Fakat bazı kelimeler uyumsuzluk göstererek İngilizce görünebilir.

Özellikle direksiyon ile oynandığında büyük keyif veren City Car Driving'i daha önce denemediyseniz hemen sitemiz üzerinden indirerek aktivasyon kodunu satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Ücretli olmasına rağmen oldukça ilgi gören araba simülasyonunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Ayrıca Türkçe oynama keyfini de yaşayabileceksiniz.

Kurulum:

İndirdiğiniz yamayı kururak oyunu Türkçeleştirebilirsiniz. Yukarıda da söylediğim gibi eski versiyonlar üzerine kurulduğunda bazı kelimeleri İngilizce yada Rusça görmeniz mümkün.