CNNTürk RSS

CNNTürk RSS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,724
  • DOSYA BOYUTU 1.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CNN Türk

CNN TÜRK Haber Alarmı ile cnnturk.com'un sisteme attığı her haberden haberdar olun...

Üreticinin Açıklaması:

Haber Alarmı, RSS Okuyucu özelliği ile de bu teknolojiye sahip olan tüm sitelerin haberlerini bilgisayarınıza anında çekme imkanı sağlıyor.
 
HABER ALARMI

Tüm haberler cnnturk.com sitesine konduğu anda bilgisayarınıza otomatik çekilir: 
1 - Aşağıdaki 'yükle' buttonuna tıklayın.
2 - Yüklediğiniz programı üzerine iki kez tıklayarak, masaüstüne kurun.
3 - Kurduğunuz program CNN TÜRK logosu ile hem başlangıç menüsünde hem de ekranın sağ alt köşesinde kullanımınıza hazır hale gelecek. Logoya tıkladığınız ve programı açtığınız anda, açılan pencerede CNN TÜRK'ün sunduğu kategorilerde haberler otomatik olarak çekilecek.
4 - Sol menüde haberlerini okumak istediğiniz kategoriye tıklayın, sağ üst pencerede haber başlıkları, sağ alt pencerede ise üzerine tıklanan başlığın haber özeti yer alacak.
5 - Haberlerin tamamını okumak için 'yeni pencerede aç' button'una tıklayın. Bu sizi cnnturk.com sitesine yönlendirecektir.

RSS OKUYUCU 
 
Haber Alarmı'nı haberlerine ulaşmak istediğiniz diğer kaynaklar için de kullanabilirsiniz:
1 - Haber kaynağınızın RSS kodlarını kopyalayın Haber Alarmı penceresinin sağ üst köşesinde 'adres çubuğunu aç' komutuna tıklayın, açılan adres çubuğuna RSS kodunu kopyalayın ve git komutuna basın.
2 - Seçtiğiniz haber kaynağının haber başlıkları sıralanacaktır. Yine adres çubuğunun sağında 'listeye ekle' komutuna basın.
3 - Seçtiğiniz haber kaynağı 'diğer kaynaklar' kategorisi altına kaydedilecektir.