Color Sheep

Color Sheep

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 207
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trinket Studios, Inc

Color Sheep, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir savunma oyunudur.

Color Sheep, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça tempolu bir savunma oyunudur.

Oyunda amacımız dünya üzerindeki renkleri çalmaya çalışan kurt sürüsünü, sevimli bir koyun olan Işık Şövalyesi Sir Woolson'un kontrolünü elimize alarak durdurmaya çalışmaktır.

Renkten renge giren bir koyun olan Sir Woolson ile karanlığın güçlerine karşı dünyayı kurtarmaya çalışacağımız oyun, oldukça sürükleyici ve eğlencelidir.

Kırmızı, yeşil, mavi renklerini farklı tonlarda karıştırarak sevimli koyunumuza farklı güçler kazandırabileceğimiz bu savunma oyununda, üstünüze gelen kötü kurt sürülerini yok etmek için ihtiyacınız olan tüm güçler sizin kontrolünüz altında olacak.

Yirmi farklı renk kombinasyonunun ve buna bağlı olarak birçok farklı büyü gücünün yer aldığı Color Sheep'i Facebook hesabınızla bağlayarak, arkadaşlarınızın yapmış olduğu skorları görüntüleyebilir ve liderler listesinde onlarla yarışabilirsiniz.

Savunma oyunlarına farklı bir renk getiren Color Sheep, mutlaka denenmesi gereken mobil oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.