Demolition Derby: Crash Racing

Demolition Derby: Crash Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,043
  • DOSYA BOYUTU 63.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lunagames Fun & Games

Demolition Derby: Crash Racing, Destruction Derby oyununa benzerliğiyle dikkat çeken yarış oyunu.

Demolition Derby: Crash Racing, eski oyuncuların bildiği Destruction Derby oyununa benzerliğiyle dikkat çekiyor. Görsel açıdan Windows tabletlerde de oynanabilen yarış oyunlarının yanına yaklaşamasa da oynanış yönünde bu eksikliğini unutturuyor. Klasik kurallar üzerine yürüyen araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız tavsiye ederim.

Depolama alanı dostu olmasıyla da beğenimizi kazanan sıradışı yarış oyununda onlarca arabanın bulunduğu arenalara giriş yapıyoruz. Dört bir tarafımızı saran Amerikan klasik arabaları arasından çıkmanın tek yolu kim olduğuna bakmadan çarpmak. Arabaların zayıf noktalarına hasar verip rakiplerimizi tek tek arenadan temizlememiz gerekiyor. Oyunda gerçek zamanlı hasar sistemi bulunduğundan rakiplerimizin araçlarının durumunu anlık olarak görebiliyoruz. Tabii ki biz araçlara çarparken onlar da boş durmuyor. Yapay zekanın yönettiği araçların tümü bizi bitirmek için birbirleriyle yarış ediyor.

Oyundaki seçilebilir arabaların hepsi aynı değil. Bazılarının hasar verme gücü yüksek iken, bazıları vurup kaçmada daha yetenekli. Yükseltilebilir araçların tümü tabii ki açık değil. Oyunda gösterdiğiniz üstün performans sonucunda yavaş yavaş açıyorsunuz.