Deprem Habercisi

Deprem Habercisi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,607
  • DOSYA BOYUTU 0.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tolga Şen

Deprem Habercisi, en son gerçekleşen depremlerin merkezini ve şiddetini takip edebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Deprem Habercisi, ülkemizde en son gerçekleşen depremlerden haberdar olmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın ana penceresi üzerinde; en son gerçekleşen depremler tarih sırasına göre yer almaktadır.

Son gerçekleşen depremlerin hangi tarihte, hangi saatte, kaç şiddetinde ve nerede olduğunu görüntüleyebileceğiniz program, son gerçekleşen depremleri görmek isteyen kullanıcılar için oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır.

Aynı zamanda programı gizle butonuna basmanız durumunda, sistem tepsisinde sessiz bir şekilde çalışan program, anlık olarak bir deprem olması durumunda kullanıcıları basit bir bildirim balonuyla bilgilendiriyor.

Tüm bunların dışında Deprem Habercisi programı içerisinde yer alan "Deprem Nedir?" ve "Deprem Anında Yapılması Gerekenler" gibi yararlı yazılara da ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde gerçekleşen depremleri yakından takip etmek istiyorsanız Deprem Habercisi mutlaka bilgisayarınız üzerinde yer alması gereken yazılımlardan bir tanesi.