Dr. Driving

Dr. Driving

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 477,065
  • DOSYA BOYUTU 5.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SUD Inc.

Dr. Driving, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve gerçekten yetenek gerektiren bir yarış oyunu.

Dr. Parking, Dr. Driving olarak geri döndü! Dr. Driving ile sürüş keyfi sizi çılgına çevirecek. Dr. Parking serisinin en hızlı ve en görsel versiyonu ile sokakları tutuşturmaya hazır mısınız?

Oyunda Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency ve VIP Escort olmak üzere 6 farklı bölüm bulunmakta. Amacınız, aracınızı mümkün olduğunca hızlı sürerek size verilen görevleri yerine getirmek ve kazanabildiğiniz kadar para kazanmak. Kazandığınız paralarla ister aracınızı onarabilir, isterseniz kendinize yeni bir araç alabilirsiniz.

Dr. Driving, sağladığı 13 farklı araç seçeneğiyle de birçok kişinin zevkine hitap etmeyi başarmış. Ayıca ekranda yer alan direksiyon, fren pedalı ve gaz pedalı da farklı bir sürüş keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor. Harika grafiklere sahip olan Dr. Driving, tüm dikiz aynalarını kullanarak sürüşünüzü daha da eğlenceli hale getiriyor.

Dr. Driving'e Facebook ID’nizle giriş yaparatığınızda hesabınıza otomatik olarak 100 altın atılıyor ve bunu aracınız için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca skorlarınızı Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve Google+ hesabınızla online liderler ve başarılar tablosuna ulaşabiliyorsunuz. Bu eğlenceli oyunu oynamak için daha fazla vakit kaybetmemenizi tavsiye ediyorum. Bence hemen direksiyon başındaki yerinizi alın.