Dr Driving APK

Dr Driving APK

kullanıcı

Dr Driving APK Android yarış oyunu sevenlere tavsiyemizdir. Simülasyon tarzında araba oyunu Google Play Store'da oldukça popüler.

Dr Driving oyunu APK hilesiz olarak keyifle oynayacağınız araba sürme oyunu. Yalnızca Android Google Play Store'da 100 milyon indirmeyi geçen sürüş oyununda farklı birçok mod bulunuyor. Araba sürme, araba yarışı, araba simülasyonu oyunu, araba simülatörü vb. Android oyunları seviyorsanız, Dr Driving APK indirmelisiniz.

Dr. Driving olarak geri döndü! Dr. Driving ile sürüş keyfi sizi çılgına çevirecek. Dr. Parking serisinin en hızlı ve en görsel versiyonu ile sokakları tutuşturmaya hazır mısınız?

Dr Driving APK İndir

Oyunda Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency ve VIP Escort olmak üzere 6 farklı bölüm bulunmakta. Amacınız, aracınızı mümkün olduğunca hızlı sürerek size verilen görevleri yerine getirmek ve kazanabildiğiniz kadar para kazanmak. Kazandığınız paralarla ister aracınızı onarabilir, isterseniz kendinize yeni bir araç alabilirsiniz.

Dr. Driving, sağladığı 13 farklı araç seçeneğiyle de birçok kişinin zevkine hitap etmeyi başarmış. Ayıca ekranda yer alan direksiyon, fren pedalı ve gaz pedalı da farklı bir sürüş keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor. Harika grafiklere sahip olan Dr. Driving, tüm dikiz aynalarını kullanarak sürüşünüzü daha da eğlenceli hale getiriyor.

Dr. Driving'e Facebook ID’nizle giriş yaptığınızda hesabınıza otomatik olarak 100 altın atılıyor ve bunu aracınız için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca skorlarınızı Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Bu eğlenceli oyunu oynamak için daha fazla vakit kaybetmemenizi tavsiye ediyorum. Bence hemen direksiyon başındaki yerinizi alın.

Dr Driving Oyunu APK

Dr. Driving Android için sürüş oyunudur. Amacınız aracınızı ardından hedefinizi seçip seçtiğiniz hedefe ulaşmak. Belirli bir mesafeye olabildiğince hızlı sürmekten drift yapmaya ve hatta gerçek hayattaki sürüş gibi yavaş sürme ve dönüşler yapmaya kadar her şey olabilir.

İlerledikçe yeni arabalar satın almak için para harcayacaksınız. Paraları kolayca toplamak için en kolay görevlerden biri olan hızlı otoyol görevini seçin. Tek yapmanız gereken hızlanmak, arabaların etrafından dolaşmak ve bitiş çizgisini geçmek. Normal hızlı görevde farklı olarak herhangi bir araca çarpmadan dönüşleri normal yapmanız gerekiyor. Drift aşaması alıştıktan sonra geçmesi en hızlı aşama. Drift zaman çubuğunu yükseltmenin kolay yolu, ilk kavşağın ortasından sürmeye başlamak ve daire çizmek. Direksiyonu mümkün olduğunca yana çevirin ve ardından gaza basın. Yakıt verimliliği ve VIP mücadeleleri tamamen farklı. Bunlarda yavaş sürmeniz gerekiyor. Diğer arabaları yakından takip edin ve gazdan tasarruf etmek için mümkün olduğunca sık gazı bırakın.

Arabayı park etmenizi gerektiren görevler için tam olarak sarı çizgilere park etmelisiniz. Frene bastığınızda vites kolu açılır, geri vitese geçtiğinizde de dikiz aynası açılır. Arabayı kaldırıma veya diğer arabalardan herhangi birine çarpmadan paralel olarak park etmek için her ikisini de dikkat edin.

Bedava altın para kazanmak için Facebook hesabınıza bağlanın. Ücretsiz gümüş paralar kazanmak için çeşitli başarımları tamamlayın veya görevleri tekrar tekrar tamamlayın.

Yeni arabalar satın almanın yanı sıra mevcut arabanızın çok daha ucuz ve sadece gümüş paraya mal olan çeşitli parçalarını yükseltebilirsiniz. VIP görevini daha kolay tamamlamak için konforu yükseltin ve darbeye daha fazla dayanmak için dayanıklılığı artırın. Önünüzde zorlu bir görev olduğunda alacağınız en iyi aksiyon görevlere geri dönmek ve yeterli gümüş para kazanana dek tekrar tekrar oynayıp daha fazla yükseltme satın almak. Sürücü seviyenizi hızlı bir şekilde yükseltmek için kolay aşamaları tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde yanan şerit görürseniz girin, bonus olarak anında gümüş para kazanırsınız. Bu, bölümü geçemeseniz bile çok hızlı gümüş paralar kazanmanıza yardımcı olur. Diğer arabaları satın almış olsanız bile KOS’a geri dönerek ve yakıt tasarrufunu sürekli olarak yükselterek yakıt tasarrufu görevinde mümkün olan en yüksek puanları alın. Bu, deneyim puanı ve para kazanmak için kolay bir görevdir.