Dream League Soccer

Dream League Soccer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 439,752
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici First Touch

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi spor oyunları arasında yer alan Dream League Soccer futbolseverlere adeta futbol ziyafeti çekiyor.

En iyi futbol oyunları arasında üst sıralarda yer alan Dream League Soccer herhangi bir mobil cihazda oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesidir. Detaylı grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken Dream League Soccer bilgisayar ekranlarında oynamaya alıştığımız oyunlara çok benziyor.

Dream League Soccer'da oyuncular kendi takımlarını oluşturup rakipleriyle amansız bir mücadeleye girişiyorlar. Yeşil sahaların heyecanlı atmosferini başarıyla yansıtan oyunda görev yapan kontroller beklediğimizden daha hassas ve oynanışı etkileyecek herhangi bir problem yaratmıyor. Grafikler de oyunun bir başka dikkat çeken ayrıntısı. Yazının başında belirttiğim gibi bu oyun mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz futbol oyunları arasında en detaylı grafiklere sahip olanı.

Başarılı yapay zeka oyunda çok dengeli bir ayara sahip. Ne zorluyor ne de çok kolay bir şekilde alt ediliyor. Bu özelliği ile Dream League Soccer'ı uzun saatler boyunca sıkılmadan oynamak mümkün. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız oyuncularınızın ve takımın genel kondisyonuna ciddi derecede kafa yormanız gerekiyor.

Genel olarak son derece başarılı olarak niteleyebileceğim Dream League Soccer'ı tum futbolseverlere tavsiye ediyorum.