Earn to Die 2

Earn to Die 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,851
  • DOSYA BOYUTU 95.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Not Doppler

Earn to Die 2 heyecan ve aksiyonu bir arada sunan bir zombi oyunudur

Earn to Die 2 eğer reflekslerinizi test etmek ve bolca heyecan veren bir mobil oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir yapım.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Earn to Die 2 temel olarak bir yarış oyunu ile aksiyon oyununun karışımı olarak tanımlanabilecek bir zombi oyunu. Oyunun hikayesinde diğer zombi oyunlarından alışık olduğumuz şekilde bir zombi kıyameti konu alınıyor. Zombiler şehirleri istila ettiğinde insanlar köşeye sıkışıyor ve hayatta kalmak güçleşiyor. İşte biz de bu insanlardan biri olarak kendimize çıkış yolu arıyoruz. Bizi kurtaracak şey ise ülkenin diğer ucuna yanaşan bir tahliye gemisidir. Bu gemiye ulaşmak için maceraya atılıyoruz ve yollara düşüyoruz.

Earn to Die 2'de kendimizin modifiye edebildiği bir aracı kullanarak sokaklara çıkıyoruz. Zombilerle kaplı yollarda ilerlemek için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor; çünkü yollar birçok engelle dolu. Bu engelleri aşabilmek için akrobatik hareketler gerçekleştirmemiz, havada taklalar atmamız ve zombileri ezip geçmemiz gerekiyor. Zombileri yok edebilmek için aracımızı silahlarla donatabiliyor, aracımıza daha kuvvetli zırhlar ekleyebiliyoruz. Oyunda bize ilginç araç seçenekleri de sunuluyor. kamyonetler, itfaiye araçları ve yğksek hızlı spor arabalar bu seçeneklerden bazıları.

Earn to Die 2'de aracımız engellere çarptığımızda hasar alabilmekte. Belli bir miktar hasar alan araçlar patlıyorlar ve zombi yemi oluyoruz. Bu nedenle araçlarımızı dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Güzel grafiklerle ve detaylı bir fizik motoruyla donatılmış Earn to Die 2 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için iyi bir seçenek olabilir.