Evony: The King's Return

Evony: The King's Return

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 26.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TOP GAMES INC.

Evony: The King's Return, kendi imparatorluğunuzu kurup yönetebileceğiniz bir strateji oyunudur.

Evony: The King's Return oyununda kendi ülkenizin kralı oluyorsunuz ve ülkenizi geliştirmek için uğraşıyorsunuz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Evony: The King's Return ile birlikte birbirinden aksiyonlu anlara hazır olun.

5 farklı bölgeden herhangi birinin krallığını kurup yönetebileceğiniz Evony: The King's Return, sizin başarınıza göre gelişiyor ve büyüyor. Kalenizin içerisinde yer alan tüm ürünleri yükseltebilmeniz mümkün. Eğer tüm yükseltmeleri zamanında yaparsanız düşman birliğinden kimse sizi yenemez. Bu arada binaları yükseltmek için para kazanmanız gerektiğini ve para kazanmanın da Evony: The King's Return oyununda hiç kolay olmadığını hatırlatalım.

Evony: The King's Return haritası üzerinden imparatorluğunuzun askerini kullanarak savaş başlatabiliyorsunuz. Bu savaşlar sırasında fazla kayıp vermemeniz lazım. Eğer savaşta yeteri kadar başarılı olursanız imparatorluğunuzu büyütmek için yeni bir şans elde edebilirsiniz.

Bol aksiyonlu Evony: The King's Return oyununu hemen şimdi indirin ve kendi ülkenizi geliştirmeye başlayın. Kalelerinizi yükseltin ve ordunuzu geliştirin! Unutmayın, düşmana karşı her zaman hazır olmak zorundasınız.