Five Nights at Freddy's 3 APK

Five Nights at Freddy's 3 APK

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 889
  • DOSYA BOYUTU 61.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Clickteam USA LLC

Five Nights at Freddy's 3 APK Android oyunu korku türünde en iyilerden.

Five Nights at Freddy's 3 APK, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunudur. En az serinin önceki oyunları kadar başarılı olan oyun daha yeni çıkmış olmasına ve ücretli olmasına rağmen yüz bine yakın indirilmeye sahip.

Five Nights at Freddy's 3 Oyna

Bu kez oyunun konusuna göre Freddy Fazbear Pizzacısı 30 yıldır kapalıdır ve hakkında korku dolu dedikodular dolaşmaktadır. Fakat pizzacının sahipleri bu efsaneyi yeniden alevlendirmek istiyorlar ve bu korku dolu mekana geri dönüyorlar.

Oyunda bu sefer güvenlik kameralarını kontrol etmekle yükümlü bir güvenlik görevlisini canlandırıyorsunuz. Amacınız ise güvenlik kameralarını kullanarak robotumsu yaratığı, onlar sizi bulup öldürmeden önce bulmak.

Sizi avlamaya çalışan bir tavşan var fakat tavşanlar her ne kadar sevimli yaratıklar olsa da bu oyunda pek de değil çünkü sizi öldürmeye çalışıyor. Bir önceki oyunların karakterleri ise hayaletler olarak oyunda beliriyorlar.

Oyunda havalandırma deliklerini kapatarak ya da küçük bir kızın sesini oynatarak bu hayaletlerin sizin üzerinize zıplamalarını engelleyebiliyorsunuz. Fakat bu kez tavşan sesi duyarak sizi yakalayabiliyor.

Oyunda yaptığınız her hareket kritik önem taşıyor çünkü her seferinde yeniden başlatmak zorunda kalabiliyorsunuz. Korku dolu atmosferi ve merak uyandıran hikayesi ile de dikkat çeken oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

Five Nights at Freddy's 3 APK

Popüler korku oyunu serisinin üçüncüsü Five Nights at Freddy's 3 yalnızca Google Play Store'dan indirilebilmektedir. Ücretli olduğundan Five Nights at Freddy's 3 APK indirme linki verilmemiştir. Five Nights at Freddy's 3 APK dosyası paylaşılan sitelerdeki gerçek oyun olmamakla birlikte Android telefonunuza zarar verebilir veya oyun düzgün çalışmayabilir. Oyunu satın almanız önerilir. Düşük fiyatlı Android korku oyununun fiyatını sonuna kadar hak ettiğini söyleyebilirim. Unutmadan, oyun en az 2GB RAM'li Android telefon gerektirmektedir.