Flappy Bird 8

Flappy Bird 8

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,905
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Angry Tom & Zombie Race Free Run by flappy XYY

Flappy Bird 8 ile klasik oyun bilgisayarlarımıza konuk oluyor

Flappy Bird 8 ilk olarak mobil cihazlar için çıkış yapan ve kısa süre içerisinde bir hastalık gibi yayılan Flappy Bird oyununun bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz Windows 8 versiyonudur.
Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Flappy Bird 8'de yine havada uçarak ilerlemeye çalışan bir kuşu yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız karşımıza çıkan boruların arasından yönetmekte olduğumuz kuşun kanat çırparak geçmesini sağlamak. Bu iş kolay görünse de kuşu dengede tutmak oldukça yüksek dikkat gerektiriyor.
Flappy Bird 8 orjinal oyunla aynı oynanışa sahip bir oyun. Mobil cihazlarda yönetmekte olduğumuz kuşun kanat çırpmasını sağlamak için ekrana dokunuyorduk. Oyunun Windows 8 versiyonunda ise farenin sol tuşuna tıklamamız yeterli.
Flappy Bird 8 yine orjinal oyun gibi aynı sinir bozucu zorluk derecesine sahip olan bir oyun. Oyun oldukça basit bir mantığa dayanıyor olsa da oyunu oynamak tamamen saç baş yoldurucu bir tecrübe. Oyunda yüksek puan almak bu nedenle çok daha değerli ve rekabet doğurmakta. Bu da oyunun bu kadar yaygın bir şekilde oynanmasını açıklıyor.