Forces of Freedom

Forces of Freedom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,632
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bravo Company LTD

Kan ve şiddeti bir arada hissedeceğiz.

Android platformu için Bravo Company LTD tarafından geliştirilen Forces of Freedom, Erken Erişim Oyunu olarak boy gösterse de oldukça geniş bir kitle tarafından keyifle oynanıyor.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan Forces of Freedom, tamamen ücretsiz olarak indirebiliyor ve oynanabiliyor. Oyunculara 5’e 5 eş zamanlı savaşlar sunan yapımda oldukça tatmin edici bir içerik yer alıyor. MMO tarzında bir yapıya sahip olan mobil oyun da PvP savaşlarına katılabilecek ve birbirinden farklı silahları deneyimleyebileceğiz.

Oyun içerisinde 1960’lı yıllar konu alınmış. Yani 1960’dan günümüze kadar olan askerlerle yoğun çatışmalı ve bolca haritalı bir dünyaya giriş yapacağız. Oyun içerisinde birbirinden farklı oyun modları da yer almaktadır. Oyuncular bu modlar da yeni nesneler kazanabilecek ve askerler üzerinde kullanabilecekler. Oyuncular dilerlerse bu nesneler ile rakip oyuncuları üzerinde üstünlük sağlayabilir ve avantaj sahibi olabilirler. Oyunun asıl ana dili İngilizcedir. Geliştirici ekip bu detayın üstüne basa basa belirtiyor. Zengin içerikli bu savaş dünyasında bizleri kan ve korku bekliyor.