GameHub

GameHub

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 460
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

GameHub, tüm Gameloft oyunlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz 5 mini oyun ile gelen bir uygulamadır.

GameHub, popüler Gameloft oyunlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz, Windows Phone’lu akıllı telefon veya tabletinizde oynamak üzere yeni oyunlar keşfedebileceğiniz bir uygulamadır. Popüler mobil oyunların yaratıcısı Gameloft tarafından geliştirilen bu uygulamada 5 mini oyun da sizleri bekliyor.

Akıllı telefon ve tabletlerde en çok oynanan oyunların geliştiricisi Gameloft’un yeni bir uygulaması olan GameHub’da en çok oynanan oyunlara hızlıca erişmenin yanı sıra Danger Dash, Green Farm 3, Littleest Pet Shop, Real Football 2014 ve Wonder Zoo gibi birbirinden eğlenceli oyunları da hemen oynayabiliyorsunuz. Uygulama ile birlikte gelen bu oyunlar üst seviye grafikler sunmasa da her biri oldukça eğlenceli. Bu oyunların Windows Phone Mağazası’nda sunulmadığını, sadece uygulama içerisinden erişilebilen oyunlar olduklarını belirteyim.

Lumia 630 ile ön yüklü gelen GameHub, ücretsiz ve deneme sürümlü Gameloft oyunlarını bir yerde toplayan, her Windows Phone kullanıcısının telefonunda olması gereken bir uygulama.