Gangstar Vegas APK

Gangstar Vegas APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,668
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Gangstar Vegas APK Android oyun açık dünya aksiyon sunar. Vegas Gangsteri APK, mafya oyunu oynamayı sevenler için önerimizdir.

Gangstar Vegas APK, GTA'ya benzerliğiyle dikkatçeken aksiyon dolu bir açık dünya oyunu. Gangstar Vegas APK Türkçe adıyla Vegas Gangsteri APK indirmesi ücretsizdir. Mafya oyunları oynamayı sevenlere tavsiye ederiz. Mafya oyunu Gangster Vegas APK indirme seçeneğiyle burada.

Gangstar Vegas APK İndir

GTA serilerinden alıştığımız bu türü mobile başarıyla aktaran Gameloft Vegas Gangsteri Mafia Oyunu APK ile yine harika bir iş çıkartmış ve uzun soluklu bir maceraya imza atmış. Bana kalırsa mobil oyun sektörünün sayılı isimlerinden olmaya aday bir oyunla karşı karşıyayız. Gerek grafik gerekse oynanış olarak Gangstar Vegas, bu kategoride yer alan diğer oyunlara adeta ders verir nitelikte.

Öncelikle belirtmeliyim ki oyunda hatırı sayılır ölçüde şiddet var. Yani çocuklara çok uygun değil. Yetişkinler bu oyunu severek oynayacaktır fakat çocukların en azından bir yetişkin gözetiminde oynaması yerinde olacaktır.

Oyunda tam tamına 80 farklı görev bulunuyor. Bu görevleri yaparken bir yandan açık dünyanın tadını çıkarabiliyoruz. İstediğimiz araçları kullanıp, karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz. Bu bakımdan Gangstar Vegas beklentilerimizin üzerine çıkarak bizleri bir hayli şaşırttı. Açıkçası ücretsiz bir mobil oyundan bu dneli bir performans beklemiyorduk.

Mafya savaşlarını konu alan Vegas Gangsteri APK, kişiselleştirme özellikleri, büyük bir açık dünya sunması, aksiyon dolu görevleri, harika grafikleri ile mutlaka oynanması gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Vegas Gangsteri APK son sürüm yenilikleri:

  • Yeni Savaş Bileti (Battle Pass): Bu sezon görevleri tamamlayabilenleri karanlık ödüller bekliyor.
  • Sokak İtibarı Etkinliği: Vegas yanıyor! Şehri şeytani istilacılardan kurtarın ve onları kendi yeraltı silahlarıyla vurun!
  • Hazine Avı: Lezzetli ikramlar şehrin dört bir yanına dağılmış durumda. Onları bulun ve büyük ödüllerin kilidini açın!
  • Zombi Geçitleri: Bir alternatif gerçeklikte Vegas'a gidin, ölüleri ezip geçeceğiniz özel görevlere çıkın ve eşsiz ödüller kazanın!