Google Chrome için Yandex Eklentisi

Google Chrome için Yandex Eklentisi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 710,761
  • DOSYA BOYUTU 1.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yandex

Google Chrome internet tarayıcılarınızla uyumlu bu açılış sayfası ile kolayca Yandex servislerine, sosyal medya hesaplarınıza, spora, hava durumuna, haberlere, oyunlara ulaşabileceksiniz.

Yandex Türkiye’de faaliyetlerine başladığından beri panorama ve şehir trafik haritalarından tutun da oyunlarahaberlerearama motoruna ve diğer hizmetlere kadar pek çok eksikliği hissedilen özelliği devreye soktu.

Sizin de seveceğinize inandığım Yandex uygulamaları arasında Google Chrome internet tarayıcısı için hazırlanan Yandex açılış sayfası yer alıyor ve içerisinde gelen özellikler internetteki bir günümüzü oldukça kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış.

Bunlara kısaca değinecek olursak;

Yandex açılış sayfası üzerinden Twitter ve Facebook hesaplarınızı kolayca takip edebiliyor ve tek tıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Böylece mevcut sayfalarınız kapanmadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

En çok kullandığınız web sitelerine tek tıkla ulaşabiliyor ve günlük işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Ayrıca içerisinde yer alan Yandex arama motoru, Yandex.Haritalar, Yandex.Haberler, Yandex.Görsel ve Yandex.Mail hizmetlerine kolay erişim imkanıyla ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse her şeye bu eklenti üzerinden erişebilirsiniz.

Dilerseniz Yandex Görsel Favoriler sayfasına 48 adede kadar favorilerinizi ekleyerek Google Chrome'un 8 adetlik sınırlamasından kurtulabilirsiniz.

 

 

 

 

ARTILAR

Google Chrome açılış favorileri limiti yükseliyor

Kullanışlı Yandex servisleriyle donatılmış

Sık kullanılan uygulamalara hızlı ulaşım

Google Chrome uyumlu