GTA 5 PC Hileleri

GTA 5 PC Hileleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34,219
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

GTA 5 PC Hileleri, GTA 5 oyununda kullanabileceğiniz hile kodlarıdır

Eğer bilgisayarlar için çıkış yapan GTA 5 oyununu oynarken biraz değişik şeyler denemek isterseniz GTA 5 PC Hileleri tam da aradığınız şey olacaktır.

GTA 5 bilgisayar hileleri oyunun temel kurallarıyla oynamanıza ve farklı bir oyun tecrübesi yaşamanıza yardımcı olan hile kodlarıdır. Bu hileleri kullanarak ölümsüz olabilir, farklı araçları ortaya çıkarabilir, oyunun fizik kurallarını ve hava şartlarını değiştirebilirsiniz. GTA 5 PC hileleri içerisinde oyunu oynadığınız kahramanı sarhoş yapan veya yüksekten aşağıya bırakan hile kodları gibi ilginç ve komik hileler de yer alıyor. 

GTA 5 PC hilelerini kullanabilmek için sayfamızdan indireceğiniz metin dosyası içerisinde yer alan numaraları oyun içerisinde telefonunuzu açarak girmeniz gerekiyor. Telefonunuzu açtığınızda tıpkı bir numara çeviriyormuş gibi bu kodları giriyorsunuz ve arama tuşuna basıyorsunuz. Sonrasında hileler aktifleşiyor.

GTA 5 PC hileleri oyundaki görevlerde çalışmamaktadır. Görevler haricinde serbest oyun modunda hileleri kullanabiliyorsunuz. Eğer bir hile aktifken göreve başlarsanız hile otomatik olarak devre dışı kalıyor. Bazı hileler geçici bir süre aktif kalabilmekte. Bazı hilelerin etkisi de aynı hileyi arka arkaya girdiğinizde artmakta. Bütün bu detaylara metin dosyamızın içerisinde yer alan hile kodlarının açıklamalarında yer veriyoruz. İyi eğlenceler!