GTA 5 Simple Trainer

GTA 5 Simple Trainer

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 9,859
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici sjaak327

GTA 5 Simple Trainer ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 Simple Trainer resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 Simple Trainer'ın kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Simple Trainer'ı yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 Simple Trainer, kullanıcılara GTA 5 içerisinde çeşitli hileler yapma imkanı veren bir trainer modu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir GTA 5 modu olan GTA 5 Simple Trainer sayesinde oyunun kurallarını tercihlerinize göre değiştirebilmeniz mümkün olmakta. GTA 5 Simple Trainer kullanan oyuncular oyun içerisinde diledikleri anda diledikleri silahı envanterlerine ekleyebiliyorlar ve mermi miktarını belirleyebiliyorlar. Bunun yanında 12 farklı araç yaratma seçeneğinden birini kullanarak oyun içerisinde tercih edecekleri aracı yakınlarına konumlandırabiliyorlar.

GTA 5 Simple Trainer küçük ve hoş detayları da beraberinde getiriyor. Bu mod ile oyuna bir hız sayacı ekleyebilirsiniz. Bu sayaç mil ya da kilometre cinsinden ölçüm yapabilmekte. Eğer oyun içerisinde araba dışında da radyo dinlemek isterseniz bu mod ile bu işi gerçekleştirebilir, arabalara bindiğinizde varsayılan olarak hangi radyo kanalının açık olacağını belirleyebilirsiniz.

GTA 5 Simple Trainer hava şartlarını değiştirmenize veya hava şartlarının otomatik değişmesini engellemenize izin veriyor. Işınlanma seçeneği sunan GTA 5 Simple Trainer ile haritanın önceden belirlenmiş noktalarına ışınlanabilirsiniz.

GTA 5 Simple Trainer'ın sayesinde kendinize korumalar (bodyguard) da yaratabilirsiniz.

GTA 5 Simple Trainer Nasıl Yüklenir:

 • İlk olarak Script Hook V'i indirip yükleyin, yükleme talimatları ve bağlantısı aşağıdaki sayfada yer alıyor:
  http://oyun.tamindir.com/script-hook-v/
 • GTA 5 Simple Trainer'ın indireceğiniz arşiv dosyasını Winrar programını kullanarak açın
 • Arşiv dosyasının içerisindeki trainerv.asi ve trainerv.ini dosyalarını GTA 5'in bilgisayarınızda kurulu olduğu klasöre atın

GTA 5 Simple Trainer Nasıl Kullanılır:

 • GTA 5 Simple Trainer'ı yükledikten sonra GTA 5'i açın ve oyun içerisinde F3 tuşuna basarark trainer menüsünü açın
 • Menüde numpad üzerindeki 8 ve 2 tuşlarıyla menüde aşağı veya yukarı yönlendirme yapın, numpad üzerindeki 5 tuşu ile alt menüleri açın veya menü üzerinde özellikleri aktifleştirmek için seçim yapın, numpad üzerindeki 4 ve 6 tuşlarıyla alt menüde yönlendirme yapın. Trainer ana menüsüne dönmek için numpad üzerindeki 0 tuşunu kullanın. Backspace tuşu ile bir önceki menüye dönebilirsiniz.