GTA San Andreas SA-MP

GTA San Andreas SA-MP

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,772,218
  • DOSYA BOYUTU 14.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SA-MP

GTA San Andreas SAMP, Grand Theft Auto San Andreas oyunu online oynamak için multiplayer mod eklentisidir.

GTA San Andreas SAMP, Grand Theft Auto San Andreas oyununu online oynamanızı sağlayan multiplayer modudur. GTA San Andreas için multiplayer mod SA-MP (San Andreas Multiplayer) oyuncuların internet veya LAN bağlantısı üzerinden birbirleriyle oynamalarını sağlıyor. GTA San Andreas Multiplayer Modu Windows bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz.

GTA San Andreas SA-MP (Multiplayer Mod) İndir

GTA San Andreas oyununa renk katmak için hazırlanmış çok güzel bir mod paketi olan SA-MP oyunu online oynamanıza yarayan güzel bir eklenti. Sa-MP modu ile oyundaki istediğiniz karakter ile başlayabilir, istediğiniz aracı alabilir ve diğer karakterleri ile chat yapabilirsiniz.

Oyun içinde kendi grubunuzu oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Modifiye edebileceğiniz arabalar ile yarışlar düzenleyebilir ve kurduğunuz çete ile diğer çetelere saldırabilirsiniz.

Sürekli olarak geliştirilmekte olan bu eklenti sayesinde GTA San Andreas'tan çok daha fazla keyif alabilir ve oyunu arkadaşlarınızla birlikte çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sonuç olarak SA-MP eklentisi GTA San Andreas için geliştirilmiş olan en başarılı multiplayer eklentilerinin arasında yer almaktadır ve oyunu severek oynayan tüm oyuncuların bu eklentiyi mutlaka denemesini tavsiye ediyorum.

Önemli notlar:

  • GTA San Andreas için multiplayer mod olan SA-MP, GTA: San Andreas v1.00 sürümünün yüklü olmasını gerektirir.
  • DVD sürümünün 2.0 versiyonu üçüncü parti yama kullanılarak 1.0'a düşürülebilir.
  • Grand Theft Auto: San Andreas'ın Steam ve Direct2Drive versiyonları desteklenmemektedir ve sürüm düşürme uygulanamamaktadır.
  • SA-MP istemci yükleyicisini yukarıdaki GTA San Andreas SA-MP İndir butonuna tıklayarak indirebilir ve programı GTA San Andreas klasörünüze kurabilirsiniz.

GTA San Andreas ya da uzun ismiyle Grand Theft Auto San Andreas indirip oynamak için bilgisayarınızın sahip olması gereken donanımlar, sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum: Windows XP, 1GHz Pentium III veya AMD Athlon işlemci, 256MB RAM, 64MB ekran kartı (GeForce 3 veya daha yeni), 3.6GB boş alan

Tavsiye Edilen: Windows XP, Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP işlemci, 384MB RAM, 128MB ekran kartı (GeForce 6 Serisi önerilir), 4.7GB boş alan, DirectX uyumlu ses kartı (Sound Blaster Auidgy 2 önerilir)