Hotspot Shield Free VPN Proxy

Hotspot Shield Free VPN Proxy

kullanıcı

Hotspot Shield VPN eklentisi ile Chrome ve Firefox kullanırken internetteki engelli sitelere erişin.

Hotspot Shield uzun yıllardır kaliteli bir VPN servisi olarak hem PC'lerde hem de mobil işletim sistemli cihazlarda kullanıcılara sunuluyor. Normalde bir program olarak sunulan servis, en son hazırlanan eklenti sayesinde artık hem Chrome hem de Firefox üzerinde program kurulumu olmadan çalışabiliyor. Engelli sitelere giriş ve Türkiye'ye kapalı olan internet servislerini kullanabilmeniz için gereken tüm olanaklara sahip olan uygulama, aynı zamanda kullanıcıların kişisel gizliliklerinin korunması için de gereken imkanları barındırıyor.

Eklentiyi kullandığınızda, Hotspot Shield'ın tüm imkanlarından sınırsız şekilde faydalanabiliyor ve herhangi bir ek reklam gösterimi ya da ücret talebi durumlarıyla karşılaşmıyorsunuz. Kanada, ABD, Fransa ve Hollanda'da yer alan VPN noktaları sayesinde internete sanki bu ülkelerden girmiş gibi görünmeniz de mümkün hale geliyor.

İnternet bağlantınızı bir VPN şifrelemesi üzerinden geçirdiğiniz için, Hotspot Shield kullanıcıları bilhassa ortak kullanımlı WiFi ağları üzerinde çok daha güvenli internet gezintilerine sahip olabiliyorlar. Eğer sık sık ortak noktalardan internete giriyor ve finans, işler ve kişisel yazışmalar gibi hassas verileri internet üzerinden paylaşıyorsanız kesinlikle VPN servisleri üzerinden yapmanız pek çok uzman tarafından öneriliyor.

Anonim bir şekilde internet gezintilerine de imkan tanıyan bu durum, ülkemizdeki güvenlik açıkları ve takiplerden de sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Sık sık YouTube, Twitter, Facebook ve diğer web sitelerine dair engellerle de karşılaştığımızı göz önüne alırsak, bu sitelere sorunsuz erişim sağlamak üzere Hotspot Shield tarayıcı eklentisinin önemi daha da dikkat çekici oluyor.

Eğer internette sınırsız ve engelsiz gezintiler peşindeyseniz Hotspot Shield'ı Chrome veya Firefox üzerinde hazır tutmayı unutmayın!