Houseparty

Houseparty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,673
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Herzick Apps

Houseparty, Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletler üzerinden çalışan, arkadaşlarınızla birlikte toplu görüntülü konuşmalar yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Houseparty, Android telefon ve tabletler üzerinden kullanılabilen bir toplu görüntülü sohbet uygulamasıdır. 

Günümüz görüntülü sohbet uygulamalarında, aynı anda birden fazla kişiyle konuşmak çok meşakkatli olabiliyor ya da belirli ücretler ödemeniz istenebiliyor. Herzick Apps tarafından geliştirilen Houseparty ise bu sorunu kolay şekilde halletmenizi sağlayan ibr uygulama. Tamamen görüntülü sohbet üzerine kurulu olan bu uygulamada, altı arkadaş aynı anda sohbete katılabiliyor ve eğlenmeye başlayabiliyor. 

Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra kendinize bir profil düzenliyor ve arkadaşlarınızı listenize eklemeye başlayabiliyorsunuz. Arkadaş listenizde uygulamayı kullananlar olduğunda, başka arkadaşlarınızın başlattığı konuşmalara da sahil olma şansı yakalıyorsunuz. Ayrıca, rehberinizde yer alan arkadaşlarınıza da kolayca SMS atıp, uygulamada başlattığınız konuşmaya dahil edebiliyorsunuz. 

Houseparty'nin bir diğer güzel tarafı ise görüntülü sohbet devam ederken, başka işlerle uğraşabiliyor oluşunuz. Cihazınızdaki home tuşuna bastığınızda, uygulama geri planda çalışmaya devam ediyor ve siz başka işlerle de meşgul olabiliyorsunuz.