IMO Instant Messenger

IMO Instant Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,480
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici imo.im

IMO Instant Messenger, tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir hesap ile kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Sahip olduğunuz tüm sosyal medya hesaplarınızı teker teker yönetmekte zorluk çekiyorsanız, IMO Instant Messenger hepsini tek bir hesap altında daha rahat ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayacak olan iOS uygulamasıdır. Uygulama basit olarak tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir hesaptan yönetmenizi sağlayacak pratik bir araçtır.

Uygulama resim, ses ve video dosyalarını paylaşma özelliğine sahiptir. Bu nedenle arkadaşlarınıza mesaj göndermek için farklı bir uygulama daha yüklemenize gerek kalmaz. Geniş kapsamlı özelliklere sahip olan mesajlaşma uygulamaları ile aynı özelliklere sahip olan IMO Instant Messenger, arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar ücretsiz mesajlaşmanızı sağlar.

Bu kategoride yer alan diğer uygulamalardan farklı olarak, uygulamayı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemi gerektirmez. Uygulamayı kullanmak için Facebook, Skype, Gtalk, ICQ/AIM, Yahoo ve Jabber hesaplarınız ile giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bu platformlar üzerinden arkadaş ve tanıdıklarınıza mesaj gönderebilir ve onlardan mesaj alabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya yeni hesaplarınızı kolayca ekleyerek, dilediğiniz hesabınızı istediğiniz an çıkarabilirsiniz.

Sade ve modern bir arayüze sahip olan IMO Instant Messenger'ı herhangi bir peoblem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Menüler arasında geçiş oldukça hızlı ve stabil. Bu nedenle sosyal ağ hesaplarınızı tek bir hesap üzerinden kontrol etmek ve yönetmek için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, IMO Instant Messenger iyi bir alternatif olacaktır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu seyredebilirsiniz.