Interstellar

Interstellar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 375
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Paramount Digital Entertainment

Interstellar tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz keyifli bir uzay simülasyonu oyunudur.

Interstellar oyunseverlere farklı ve orijinal bir deneyim vaat ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki temel amacımız kendi evrenimizi kurmak. Bunu amaca hizmet eden pek çok öğeye sahibiz.

Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca oynayabileceğiniz Interstellar’da gezegenleri dilediğiniz gibi tasarlama şansına sahipsiniz. Gezegenlere ek olarak yıldızları ve hatta asteroidleri bile dilediğimizce tasarlayabiliyoruz. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de oyunseverlere arkadaşlarının kurdukları güneş sistemlerini ziyaret edebilme şansı sunması. Bu sayede yeni tasarımlar görebilir ve bu tasarımları kendi evreninizde uygulayabilirsiniz.

Oyun tam anlamıyla orijinal bir atmosfer sunuyor. Amaç sadece kendi evreninizi kurmak değil aynı zamanda verilen görevleri de tamamlamak. Newton kanunlarına göre tasarlanan oyunda gerçekçi fizik tepkimeleri kullanılmış.

Siz de orijinal bir yapıya sahip, ücretsiz ve kaliteli bir simülasyon oyunu peşindeyseniz Insterstellar’ı seveceğinizden eminim.